2737
2739
عنوان

بياييد أز خاطرات بعد أز محرم شدنتون بگيد

| مشاهده متن کامل بحث + 4641 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن بهم قول داد سرعقد بوسم کنه همونم شد بعد عقد مهمونا که رفتن همونجا پیشونیم بوسید

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!

سه ماه بعدش گفت

بیا از هم جدا شیم من تو رو نمی‌خوام، نمیخواستمت از اول اجباری بود ، بیا تمومش کنیم 

حالا 6 سال بعد از اون دوباره امشب چند بار بهت گفتم برو من بهت حسی ندارم حسی بوجود نیومده نمیخوامت برو بچه رو هم ببر 

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
2728
خوندن خاطرات شما متاهلا برای ما مجردا 

ان شاءالله به زودی قسمت خودت یه عشق شیرین بشه بیای از خاطراتت تعریف کنی 😚😚😚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

من جفتمون مذهبی بودیم دوران نامزدی همش شما شما داشتیم و از هم دوری میکردیم منم میگفتم اه این چه پاستوریزس اما روز عقدمون تا خطبه رو خوندن دورمون خلوت شد میخ است شب زفافی راه بندازه نزاشتم 

دیدم این رو نکرده چه تبش تنده🤣

داداشتو چك چك كاري ميكردي😬

هههعی خواهر چی بگم اخه😂ولی خب شبش خیلی خوب بود قهر بودم خیلی اصرار ‌کرد برم تو حیاط پیشش قایمکی از پنجره رفتم توحیاط اولین بار همو بوسیدیم 😎😂😂البته بگم ما رسم نداریم ک عقد کنیم بعد شب پیش هم بخوابیم تا عروسی نکنیم حق اینکارو نداریم برا همین دیگه چون راه خونشون دور بود موند خونمون و بغل داداشم خوابید اون شب 😂😂

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢
2738
سه ماه بعدش گفت بیا از هم جدا شیم من تو رو نمی‌خوام، نمیخواستمت از اول اجباری بود ، بیا تمومش کنیم& ...

يعني چي نميخواست براچي پا پيش گذاشته ايشالله هرچي به صلاحت هست اتفاق بيوفته

زن_ عفت _افتخار💚🤍❤️

عقد کردیم جشنمون شب بود شبیه عرووسی فقط مهموناش یکم کم بود ب شددددددت خسته بودم شب مهمونارفتن مامانم منتظر بود منو ببره زن عموم گفت ولش کن هیچی نمسشه رفت😂😂😂😂من خواااااابم میومد خوابیدم شوهرم کار خودشو میکرد تاصب درحال انجام کاراش بود منم هر نیم ساعت چشم باز میکردم بازمیخوابیدم 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
يعني چي نميخواست براچي پا پيش گذاشته ايشالله هرچي به صلاحت هست اتفاق بيوفته

پسر عمه امه، مامانش⁦☹️⁩

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
2706