2737
2734
عنوان

بياييد أز خاطرات بعد أز محرم شدنتون بگيد

| مشاهده متن کامل بحث + 4641 بازدید | 79 پست

من شوهر پرروم چندروز بعد عقد رفتیم خونه ببینیم چادرمو درآوردم گذاشتم کنار خاکی نشه اینم سواستفاده میکرد بجای اینکه خونه رو ببینه با من ور میرفت خخخخ

بعد عروسیم تا از درمیومد تو اول میومد سراغ من😁

همیشه میترسیدم این تبش بعد ازدواج زود فروکش کنه ولی خوب خداروشکر بعد۳سال همچنان روندش همینه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا الان سوژه ندارم در کمینم منتظر شکار نقشه ها دارم واسه زوج آینده .

اقا ان شالله ی بچه ی فوضول بیوفته هی امار خودتو نامزدتو بده ب بقیه ...منم ی بار ی خاستگار برام اومد ازش خوشم نمیومد حتی نرفتم جلوشون ک منو ببینن...ولی کلی میوه و شیرینی اورده بود همرو قایمکی از تو اشپزخونهمیبردم اتاقم میخوردم ...اجی کوچیکم هی اصرار میکرد ک ب منم بده بهش نمیدادم ...😢😢رفت جلو خاستگارا گفت ماما مامام اجیم همه شرینیااو چیزا رو دزدید خورد بم نمیده😐😑😑😑😑ابروم تا هفت نسل اونورتر رفت ...مامام میگه پسره در دهنشو گرفته بودو میخندید ☹

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢
منم با اينكه شوهرم تك فرزند بود خيلي پيش هم نبوديم مخصوصا شبا أز شيريني عروسي كم ميكنه به نظرم همش ب ...

شبا که براما خط قرمز بود یه روز درمیون میومد خونمون باید اردورمینشستیم همو نگاه میکردیم ازدواجم کردیم دوسال اول تویه اتاق خونه مادرشوهرم زندگی کردیم نمی تونستیم تکون بخوریم

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2728