1472
1411

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام حالم خیلییییی بده خیلیییئیییییی سه ساله دارم از خداوند متعال حاجت میخوام دقیقا سومین محرم هست که خدا رو التماس میکنم چله زیارت عاشورا دعای توسل دعای مقاتل حدیث کسا سوره های واقعه یس مزمل حشر احزاب خوندم 100بار دعای مقاتل رو یکجا خوندم 60بار یسدر یک روز خوندم انواع نذر انجام دادم سوره طه ختم 21روزه و یکهفته ای هر روز سه بار انجام دادم ولی خدا نمیده که نمیده من سفره هم نذر کردم دلم خونه سه ساله التماسش میکنم نماز جعفرطیار هم خوندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد،چه اوقات خوشی داشتم به هم زد،الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد..........😢😢😳😳😔😔😩😩😞😞😢😢😢لطفا برای حاجترواییم یه دونه صلوات بفرستین 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

وای عزیزم قبول باشه یه وقتایی خدا یه چیزی رو بهت میده که نعمته یه وقتایی بهت نمیده حکمته، پس توکل کن به خودش من درک میکنم چی میگی اما ناامید نباش ایشالا حاجت روا میشی

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با خدا باش 😇تا خدا باهات باشه😜پسرم منتظر دیدنتم😘😜😜😜
1473

به قرآن حالم خرابه چیکار کنم الانم دارم با گریه مینویسم😢😢😢😢😢😢

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد،چه اوقات خوشی داشتم به هم زد،الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد..........😢😢😳😳😔😔😩😩😞😞😢😢😢لطفا برای حاجترواییم یه دونه صلوات بفرستین 
1449

بازم صبر کن و ب خدا اعتماد داشته باش ک بالاخره میده بهترینش رو بهت هدیه و پاداش صبرت

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم 

ان شالله حاجت روا میشی عزیزم.من هم قابل باشم برات صلوات میفرستم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.

منم مثل توام دیگه امیدم داره نا امید میشه یه حاجتی دارم هر چی التماس میکنم براورده نمیشه که نمیشه😢😢😢😢😢😢😢

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
1474

منم یچی میخواستم خیلی خیلی ساله😞

همه کار کردم😔

امروز فهمیدم قطعا به دستش نمیارم😢

از صبی دارم گریه میکنم😭دلم اروم نمیشه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      

چله دعای توسل به نیت حاجت و امواتتون به نیابت میخونم ۷۰تومن هم هزینه میگیرم کسی خواس بگه خیر ببینی الهی بدهی داریم😢😢😢😢

دوستداشتی فدات حاجتتوبه امانت بده بمن از خدا بخوام دلم شکسته شاید بخاطر دلم خاجتتو داد😢😢😢😢😢

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
1450