2733
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 44754 بازدید | 244 پست
وای دیووونه کلی خندیدم من جرات ندارم یه چی برا دل خودم بپوشم وگرنه به جا در از پنجره میاد داخل

ای بابا من بگم برات وقتی میرفت حموم همش اسرار میکردم بزار منم بیام لطفا معمولا نمیذاشت برم یا اگه میذاشت تو حموم ولش نمی کردم میگفت میسوزه بسه مگه من حالیم میشد اخی یادش بخیر الان بچه ها هستن نمیشه دیگه فاصله افتاده بلاخره که

من نفهمیدم از دوست داشتن زیاده 

یا من خیلی داغ و جوشم 

یا شوهرم دوستم نداره

یا شوهرم سرده

یا من مریضم

نفهمیدم هر چی هست که دیگه مثل قبلا نیستم از ذوق افتادم ولی هنوزم یکم تیپ میزنه میخوام بخورمش 

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکار کنم خودم مشکل هورمونی دارم خشک خشکم عفونت شدید دارم نمیذاره درست دارو استفاده کنم خوب شم درد ...

از ژل استفاده کن اذیت نشی گلم، دارو هم بگو دکتر برا هردوتون بنویسه که از همدیگه نگیرین، تو رابطه هم از ک ا ن د م استفاده کنین

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
یه بحثی پیش اومد کلی پیام بهم داد دری وری گفت الان اومده خونه میبینه عین خیالم نیس میگه پیامامو خون ...

یه دردیش هس. یا میدونی و اهمیت نمیدی یا نمیدونی. سعی کن روحیه ت خوب کنی. تفریحات شخصی واسه خودت جور کن. نذار روحیه ت ب رابطتون وابسته بشه.‌اینجام نیا.‌همه چی رو بدتر میکنه.‌همه روز ک خونه نیست همسرت. برو بیرون. جور  ن برو پیش خانواده ت.‌ادمیزاد نیاز داره. با اونام حرف بزن ک بتوتی رابطه همسرت باهاشون خوب کنی. ولی حتما مساور برو. حتی در هر شهری خدمات مشاوره رایگانم هس. من نمیدونم کجاها ولی میدونم هس. سرچ کن. لصلا از خاته بهداشت محلتون بپرس

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
وای من عاشقتم بخدا خیلی باحالی😂😂

باور کن همسر من خشک خجالتی غر غرو اخمو سرررررررددددد

از اون طرف من شلوغ خنده رو و داغ کلا برعکس هم هستین قبلا خیلی گریه میکردم ناراحت میشدم از رفتاراش فکر میکردم دوستم نداره

دیگه به خودم گفتم کاریش نمیشه کرد گذاشتم به حساب اخلاقش من به رفدار سردش عادت کردم 

و اون هم به مهربونی های من عادت کرده درسته تو رابطه کمی سرد شدم ولی اگه روزی بغلش نکنم گازش نگیرم  نوازشش نکنم همش فکر میکنه قهرم ناراحتم

هی میاد سر حرف باز میکنه باهام 😅 ببینه قهرم یا نه

یا همش میگه از چیزی ناراحتی 

اینقدر اختلاف فکری و جسمی خوب نیس من واقعا اذیت شدم حتما اونم خیلی اذیت کردم

کاش طوری بشه قبل ازدواج این مسایل گفت گو و حل بشه نه بعدش

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
یعنی تو یه شهر نیستید؟ 

نه😔

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤