2737
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 43933 بازدید | 244 پست

وا خوبه ک. من حسرت ب دل موندم شوهرم ازین اخلاق رفتارا داشته باشه. یه ادم سرد و یخه چه تو مساعل زناشویی چه تو رفتارش جلو دیگران. منم ک میرم سمتش دستشو بگیرم یا کنارش سر سفره بشینم میگه زشته جلو مردم برو پیش خانوما بشین. خوشبخالت والا

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر شما که چند وقت پیش تاپیک زدی خواستگار داری و تو دو راهی موندی الان میگی چهار ساله نامزد کردی ...

عزیزی منظورم از نامزدی  یه رسم بود که میگن نافشونو میبرن نه نامزدی مثل نشون کردن واینا

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند
منم نامزدم گرمه خیلیی حالا باز خوبه شما عروسیت نزدیکه ما چی 😧

منم سه ماهه نامزدم و عروسی سه چهار ماه دیگه س و همین مشکلو دارم 😭 خداییش دهنم سرویس شده نمیدونم شاید طبیعی باشه ما هفته ایی دو سه بار هم و می‌بینیم هر دوسه بار هم یه کاری میکنه که باهم باشیم(همیشه خدا مکانش جوره) واقعا بعضی وقتا کلافه میشم نمیدونستم پسرا اینقدر رابطه براشون مهمه

2728
منم سه ماهه نامزدم و عروسی سه چهار ماه دیگه س و همین مشکلو دارم 😭 خداییش دهنم سرویس شده نمیدونم شای ...

اونی که ریپلای کردی کاربریش لغو شده 🥴🥴

اسی هم مشکلش مال چهار سال پیش بوده