2752
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 44754 بازدید | 244 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد سیزده سال ...هنوز مثل اول ازدواجمون گرمه گرمه...فقطاز دنبال خونه خالیه خخخخ.

عزیزمممم 😂😂😂 معلومه حسابی از بودن باهات لذت می بره و بهش آرامش میدی 😍

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2731
ای بابا من میگم کاش این طوری بود من همش اویزونم بهش هی بغلش میکنم هی بوسش میکنم یکسره نوازش میکنم کل ...

وای دیووونه

کلی خندیدم

من جرات ندارم یه چی برا دل خودم بپوشم وگرنه به جا در از پنجره میاد داخل

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
احتمالا قضیه همون درس خوندنت و ایناس. ولی چرا اخه میگی من نمیبره خونه مامانم. خودت چرا نمیشه بری؟ب ن ...

بخدا به خاطر درسم از هیچی کم نذاشتم

با خانوادم مشکل داره،نمیره اونجا،مسیرشم زیاده تنها نمیتونم برم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ااجازه اسی.معذرت میخوام خانوما تو بارداری باید رابطه ی محافظت‌شده داشته باشن یانه؟یعنی احتمال حاملگی ...

😳😳😳

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
دوستان  شوهر منم گرم بوده ولي نه خيلييييي  الان ٤ ساله عروسي كرديم يه ني ني ٤ ماهه داريم ...

شاید به خطر بچه است بعضی از مردا بچه دار میشن استرس میگیرن و این روی طبع جنسیشون اثر میزاره شایدمواقعا به خاطر کار باشه چون مردا مشکل داشته باشن و سرشون شلوغ باشه کلا به هم میریزن

لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید
عزیزمممم 😂😂😂 معلومه حسابی از بودن باهات لذت می بره و بهش آرامش میدی 😍

خخخخ اره...

همبشه میگه همین که پایه ای دوست دارم

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
خخخخ اره... همبشه میگه همین که پایه ای دوست دارم

الهههههی همیشه خوشبخت و عشقتون پایدار باشه 😍🤗

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
عزیزم همه کار کردم براش نمیدونم کم کاری از طرف منه یا اون بخدا اصلا نمیدونم بلد نیستم چیکار کنم من ۲ ...

خب عزیزم به خاطر اختلاف سنیتونم هست تو الان تو اوج هیجانات جوونی هستی و همسرت همه اینارو پشت سر گذاشته و الان بیشتر دنبال آرامشه

لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید

استارتر ببخشید وسط تاپیکت حرف زدم🙁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
خوبه که عزیزم اگه سرد و بی توجه باشه که بدتره

بببین گرمی زیاد هم رو مخه    نمیدونم چرا کسی درک نمیکنه     زنها تو ماه به خاطر هورموناشون حالتهای مختلفی رو تجربه میکنن و واقعا گاهی از این کار چندششون میشه  اگه نخوان انجام بدهن مرده عصبی میشه و خانم هم که کلا تو این شرایط اعصاب نداره   چه اتفاقی میافته دعوا میشه   یعنی یا باید زیر بار بری یا قهر ودعوا      خب خیلی رو مخه گرم مزاح بودن بیش از حد

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن