2752
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 44754 بازدید | 244 پست
خوبه ک حالا حس دوست داشتن داره.‌ساید این ب کمک زندکیتون بیاد.‌ولی چ طور میشه دوستت داشته باسه و بکه ...

خیلی مغروره،خودش میگه دوستت دارم ولی این چه دوست داشتنیه؟؟تو یکیو دوست داشته باشی دلت میاد هر حرفی بهش بزنی؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکار کنم خودم مشکل هورمونی دارم خشک خشکم عفونت شدید دارم نمیذاره درست دارو استفاده کنم خوب شم درد ...

فقط گلم هواشو داشته باش ازت سرد نشه من هیچ کاری نکردم نمیدونم چرا اینطوری شده تازه ۸ ماهه عروسی کردم😢😢

حیف مجردی😢😢😢
2731
اره 😅🤣😅😅😅😅😅من هر شب میخواستم اون هفته ای یک بار 😬

به من باشه میگم ماهی یه بار 

ولی ایشون روزی دوبار با اخمهای من میگه باشه بخاطر تو یه بار

اونقدر پر رو هست ،هی میگه چرا نمازتا سبک میشماری

اخه لامذهب مگه تو میزاری ،تا میشورم خشک میشه سشوار میکشم شب شده دوباره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
اخه عزیزم من همه اش که نمیشه رابطه باشه  فکر غسل و صد تا درد دیگه  من موهام بلنده،هر روز ...

شوهره دوستم اینجوریه نه شوهرخودم...دوتابچه بزرگ داره ولی میگه ازاولش اینجوری بوده بیشتر شده کمترنشده خودش 39سالشه شوهرش 45 ولی مثله پسره 20ساله همش دنبال رابطه هست 

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    

خیلی خوبه ک. من خودمو کشتم تازه یکم یاد گرفته 

یه وقتا دعوا میکنیم سر اینکه این مارو نمیکنه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
خیلی مغروره،خودش میگه دوستت دارم ولی این چه دوست داشتنیه؟؟تو یکیو دوست داشته باشی دلت میاد هر حرفی ب ...

احتمالا قضیه همون درس خوندنت و ایناس. ولی چرا اخه میگی من نمیبره خونه مامانم. خودت چرا نمیشه بری؟ب نظرم برو پیش مشاور کمکتون میکنه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
خوب مشکلت چیه ناامید نباش فقط مرگه که درمان نداره

گلم ۸ ماهه عروسی کردم اوایل ازدواج خوب بود ولی الان ۳.۴ ماهی خبری نیس نه دکتر میره نه چیزی بخدا دیگه خسته شدم از این زندگی

حیف مجردی😢😢😢
شوهره دوستم اینجوریه نه شوهرخودم...دوتابچه بزرگ داره ولی میگه ازاولش اینجوری بوده بیشتر شده کمترنشده ...

من درکش میکنم

واقعا سخته

خسته روحی و جسمی هستیم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

دوستان 

شوهر منم گرم بوده ولي نه خيلييييي 

الان ٤ ساله عروسي كرديم يه ني ني ٤ ماهه داريم 

ولي شوهرم يه ساليه كه خيليييي سرد شده 

ميگه واسه شلوغي كار هس 

هفته اي يه بار رابطه داريم فقط اونم گاهي وقتا مثل هفته گذشته كه مسافرت بوديم نداشتيم 

مشكل زودانزالي هم جديدا ها داره 

باورتون ميشه كلي لباس خواب ميخرم 

٣ تا استفاده نشده تو كشو لباس زيرم دارم واسه سورپرايزش كنار گزاشتم ولي افسوس😞

چيكار كنم بنظرتون؟!؟! 

من از بعد زايمان پريود نشدم گاهي دو سه روز لك ميشم اصلا نميدونه كي لك ميشم كي تموم ميشه😭

خيلي ناراحتم

من ٢٤ سالمه وزنم ٦٥ قدم ١٧٣ خوشگلم 

شوهرم ٣٤ سالشه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.