2737
2739
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 43782 بازدید | 244 پست
ما بعد ۵ سال هنوز همونه دیگه ازش حالم بهم میخوره

من یه دوستی دارم شوهرش گرم مزاجه بدبخت میگه بعداز 24سال که ازدواج کرده هنوزشوهرش هرروز هرساعت ازش رابطه میخواد میگه روزا ازسرکار مرخصی میگیره میاد خونه برا رابطه میگه تا تنها میشیم خودش بهم می چسبونه دیگه اینم سیاست داره بوسیله همین هرچی به شوهرش میگه نه نمیگه دست ب سینه زنشه

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه ساله نه بهم ثابت شده،ما دو تا کنار هم آخرش هیچیه،از تو حرف عادیمون بحث درمیاد،خانوادمو نمیپذیره، ...

متاسفم ولی به جای عذاب دادن همدیگه برید مشاور و زودتر تکلیفتون رو مشخص کنید . چراباید حتی یه روز دیگه به این سه سال اضافه کنید با تردید

2731
@همیشه_مسافر    

😂😂😐🙈🙈🙈

مرسی عشقم

من هنوز درگیر اون بودم اخه ۸ ساااال؟؟؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
پس امضات چی؟؟

امضام در مورد یه چیز دیگس

تازه چقدرم سر همین بحث کردیم،بهم میگه تو رویا زندگی میکنی،فکر میکنی باید همه بهت احترام بزارن و خیلی چیزای دیگه

چون گفتم میخوام باز کنکور بدم پزشکی قبول شم،واقعا تواناییشو هم دارم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
من یه دوستی دارم شوهرش گرم مزاجه بدبخت میگه بعداز 24سال که ازدواج کرده هنوزشوهرش هرروز هرساعت ازش را ...

اخه عزیزم من همه اش که نمیشه رابطه باشه 

فکر غسل و صد تا درد دیگه 

من موهام بلنده،هر روز باید برم حمام بهش میگم کوتاه کنم میگه هرگز

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
من یه دوستی دارم شوهرش گرم مزاجه بدبخت میگه بعداز 24سال که ازدواج کرده هنوزشوهرش هرروز هرساعت ازش را ...

گلم خوشبحالش ۸۰ درصد لذت زندگی در رابطه هستش دا که من خودم از اون محرومم

حیف مجردی😢😢😢
نه تو بهترین حالتم میدونم ما نباید با هم ازدواج میکردیم،ما به درد هم نمیخوردیم،اون با خانوادم مشکل د ...

خوبه ک حالا حس دوست داشتن داره.‌ساید این ب کمک زندکیتون بیاد.‌ولی چ طور میشه دوستت داشته باسه و بکه برو.‌لحبازه؟من‌نمیدونما ولی میگن خوندن سوره طلاق محبت میاره . امتحان کن. شاید از خر شیطون اومدپایین

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
بیچاره شوهرت 

چرا 

بیچاره من   

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

خوشبحالت من مثل شوهر توام حخخخخخ

شوهرم خیلی خجالتیه البته سرد مزاج جایی دستشو میگیرم قایم میکنه خجالت میکشه

چیزی بهش نگو دلش نشکنه 

من خیلی ناراحت میشدم شوهرم هم پام نبود 

حتی بعد چند سال زندگی من هنوز داغ اون سرد 

شبا عصبانی میشد میگفت زود باش زود تموم کن میخوام بخوابم 😅😅😅😅😅🤣🤣🤣

در این داغ بودما اما الان دیگه بی حوصله شدم هفته یک بار بزوووووور داریم

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
 متاسفم ولی به جای عذاب دادن همدیگه برید مشاور و زودتر تکلیفتون رو مشخص کنید . چراباید حتی یه ...

خودشو علامه دهر میدونه و بهم میگه یه روز بهت ثابت میشه راس میگم،فکر میکنی چنین آدمی میاد مشاوره؟؟

اگه بچه نداشتم حتما این کارو میگردم،میرفتم تا بره کسیو پیدا کنه که باهاش خوشبخته

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706