2752
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 44807 بازدید | 244 پست
من شوهرم‌ گرم مزاجه.از اول بود بعد ۵سال هنوزم هست..ولی خب تو جمع و اینا فوقش دستمو بگیره یا بشینیم پ ...

😂😂😂😂

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

از خدات باشه شوهرت تحویلت میگیره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مردا اولش میگن ما خیلی گرمیم و فلان چون تجربش و نداشتن ولی وقتی ازدواج کنی و نیازشون برطرف بشه ...

اره واقعا بهتر میشه یه مدت بگذره

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
عزیزم چند ساله ازدواج کردی شاید الان موضوعی ناراحتت کرده قضاوت اشتباه میکنی بعضی وقتا تو دعوا یه ح ...

سه ساله

نه بهم ثابت شده،ما دو تا کنار هم آخرش هیچیه،از تو حرف عادیمون بحث درمیاد،خانوادمو نمیپذیره،بد و بیراه میگه بهشون،منو نمیبره پیش مامانم میگه مامانت نمیخوادت😔

بهم میگه زندگی با تو بی فایدس،به درد نخوره

یه ماه راحت نمیتونیم با هم زندگی کنیم،خوشیمون دو روزه فقط باز معلوم نیس چه خبره،همه چیز به هم میریزه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
شوهر منم‌گرم مزاجه ولی منم همراهیش میکنم ب قول خودش الان ک جوونه گرمه یکم ک بگزره عادی میشه براش ب ه ...

وای چه خبره دیگه دو سه بار 

یه بارش با داد و بیداد میدیم   

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
سه ساله نه بهم ثابت شده،ما دو تا کنار هم آخرش هیچیه،از تو حرف عادیمون بحث درمیاد،خانوادمو نمیپذیره، ...

پس امضات چی؟؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
شوهر منم‌گرم مزاجه ولی منم همراهیش میکنم ب قول خودش الان ک جوونه گرمه یکم ک بگزره عادی میشه براش ب ه ...

ما هم اوایل اینجوری بودیم الانم روزایی که تعطیله  و شوهر خونه است همینه من که راضی ام مشکلی نیست

لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید
ما بعد ۵ سال هنوز همونه دیگه ازش حالم بهم میخوره

موافقم 

حالت تهوع میگیرم

احتمالا اللن خیلی ناراحتی ک این میگی.‌پیش میاد ک ادن حس میکنه پشیمونه.‌این مرحله بگذره یه جور دبگه م ...

نه تو بهترین حالتم میدونم ما نباید با هم ازدواج میکردیم،ما به درد هم نمیخوردیم،اون با خانوادم مشکل داره،با خودم و رفتارم مشکل داره،فقط تنها چیزی که نگهش داشته حس دوست داشتنشه وگرنه این زندگی هیچی نداره

حتی به راحتی میتونه بگه برو،اگر رفتم دنبالمم نمیاد،کاش میشد برای همیشه برم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
چقد خسیسی مگه ازت کم میشه حالا😂😂😂😂

وای نگو تو را خدا 

بیچاره ام کرده 

تا ساعت ۳ظهر میشه فرار میکنم ،خودما میزنم به خواب