2410
2553
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 43211 بازدید | 244 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر میکردم شوهر رفیق آدمه امروز فهمیدم نیس به این تاپیک ربطی نداشت ولی دلم گرفته،اینجا گفتمش😔

دوست داری حرف بزن😔

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2720
فقط فراررررر کن😂 شوخی کردم خوبه که بیشتر دوستت داره  و هواتو داره کاش شوهرمن اینجوری بود کلا ...

درست شد؟حتی خونه ی مادرشوهرت اینا؟

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون
منم از مردی که جلو جم همش آویزون زنش بشه خوشم نمیاد هی چپو راست بوسش کنه و نوازش کنه به همسرمم گفتم ...

آخ گل گفتی 👌

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
شوهر خوب رفیق همسر خوبه دو تا آدم اشتباهی نمیتونن رفیق هم باشن رابطه دو طرفه درست باشه و تراز باشه ...

زدی تو خال

ما دقیقا همون دو تا آدم اشتباهی هستیم که کنار هم به هیچ جا نمیرسیم

کاش زمان یه عقب برمیگشت و ما وارد زندگی هم نمیشدیم😔

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
منم از مردی که جلو جم همش آویزون زنش بشه خوشم نمیاد هی چپو راست بوسش کنه و نوازش کنه به همسرمم گفتم ...

دقیقا خیلی زشته. بوسیدنو نوازش مال تو خونه خود آدم و خلوت خودمونه نه جلوی مردم نمایش بدیم و ...

2714
شوهر منم‌گرم مزاجه ولی منم همراهیش میکنم ب قول خودش الان ک جوونه گرمه یکم ک بگزره عادی میشه براش ب ه ...

روزی دو بار سه بار زیاده

شوهرتون مشکل زودانزالی دارن؟

اگر این مشکل رو دارن، بتونید رفع کنید، دفعات رابطه خیلی کم میشه

زدی تو خال ما دقیقا همون دو تا آدم اشتباهی هستیم که کنار هم به هیچ جا نمیرسیم کاش زمان یه عقب برمی ...

عزیزم چند ساله ازدواج کردی

شاید الان موضوعی ناراحتت کرده قضاوت اشتباه میکنی

بعضی وقتا تو دعوا یه حرفایی زده میشه که هیچ زمینه ای نداره و فقط از عصبانیت میخوای طرفو بسوزونی

زود قضاوت نکن ممکنه چند روز دیگه نظرت عوض بشه  

زدی تو خال ما دقیقا همون دو تا آدم اشتباهی هستیم که کنار هم به هیچ جا نمیرسیم کاش زمان یه عقب برمی ...

احتمالا اللن خیلی ناراحتی ک این میگی.‌پیش میاد ک ادن حس میکنه پشیمونه.‌این مرحله بگذره یه جور دبگه میبینی. گاهی رفیق هم بدون اگاهی دل ادم‌میشکنه ولی باز دوباره درست میشه. ادمیزاد کنار میاد و فرلموش میکنه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706