2737
2739
عنوان

قمی ها و مشهدی ها 🌎

1617 بازدید | 44 پست

سلام آبجی جونی های عزیزم . 😇 

من میخوام واسه تولد آقام براش تسبیح عقیق بگیرم ، میخواستم بدونم قمی ها و مشهدی ها ، شماره یا سایت یا کانال تسبیح فروشی ای رو دارند ک تسبیح عقیق اصل داشته باشه ؟ 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

آقام😕

حالا چرا تسبیح!!!پیرهنی..شلواری چیزی بگیر تسبیحم‌کنارش

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقام😕 حالا چرا تسبیح!!!پیرهنی..شلواری چیزی بگیر تسبیحم‌کنارش

آقام چون آقامه تاج سرمه همسرم از بهشت رسیده و دعای اجابت شده منه 😇 

تسبیح چون آقام خاص پسند هست و من دوست دارم هدیه ای ک میدم دوست داشته باشه . 

سوال بعدی ...😀

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2728

تهران هستین؟ شاه عبدالعظیم داره

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
پروفایلت دیدم گرمم شد

😂😂😂😂 ازون حرفا بوداااا .

هر چ خیر هست در نسیم پر رحمت و برکت و بهشتی حجاب مادرم حضرت زهراست.

تهران هستین؟ شاه عبدالعظیم داره

لاهیجان آبجی جون.اینجا ندارن اتفاقا جمعه رفتیم پرسیدم جایی ندارند. سایت مجازی دیدم دقیقا همونه ک آقام دوست داره اما معلوم نیست بفرستن مث عکس باشه یا ن

لاهیجان آبجی جون.اینجا ندارن اتفاقا جمعه رفتیم پرسیدم جایی ندارند. سایت مجازی دیدم دقیقا همونه ک آقا ...

ببین اطراف امامزاده ها دارن معمولا... خب از همون سایت بپرس شاید بفرستن

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2740

آره امکانش هست مثل عکس نباشه... من خودم از دیجی کالا چیزی سفارش دادم وقتی آورد شوکه شدم خیلی کوچیک تر از اون چیزی بود که فکر میکردم

ببین اطراف امامزاده ها دارن معمولا... خب از همون سایت بپرس شاید بفرستن

سایت ک میفرسته اما معلوم نیست همونی باشه ک تو عکس توی سایت هست ، آقام گفت اگ فرستادن همون نبود چی .امامزاده ها سنگ ندارن آبجی پرسیدم ، حتی فروشگاه های مذهبی آستانه اشرفیه ، لاهیجان ، لنگرود.😞 خیلی دوست داشتم ب آقام هدیه ای بدم ک همیشه دوست داره داشته باشه .گفتم تاپیک بزنم اما انگار کسی نیست 😢

😂😂😂😂 ازون حرفا بوداااا . هر چ خیر هست در نسیم پر رحمت و برکت و بهشتی حجاب مادرم حضرت زهراست.

ببخشید قصد جسارت ندارم ولی واقعا این حرفای نسیم رحمت شعار هست و واقعا آدم گرمش میشه با این حد حجاب

ببخشید قصد جسارت ندارم ولی واقعا این حرفای نسیم رحمت شعار هست و واقعا آدم گرمش میشه با این حد حجاب

شعار هست رو ک نمیدونم آبجی ، من خودم تجربه کردم روی تجربه خودم میگم.من واقعا گرمم نمیشه آخه ، خیلی دوسش دارم راحتم برام واقعا رحمت و برکت داشته . 😇