2733
2739
عنوان

قمی ها و مشهدی ها 🌎

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 44 پست
لاهیجان آبجی جون.اینجا ندارن اتفاقا جمعه رفتیم پرسیدم جایی ندارند. سایت مجازی دیدم دقیقا همونه ک آقا ...

سلام عزیز دلم خوبی؟دلم برات تنگ شده بودم گفتم یه سری به تاپیکات بزنم.اگه یادت باشه منم لاهیجانی هستم.

دو سه تا مغازه توی استانه هستش از دختر عموم امشب برات پرس و جو میکنم.میگفت اصله.مروارید سیاه شیشه گران هم سفارش بدی برات درست میکنن.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
سلام عزیز دلم خوبی؟دلم برات تنگ شده بودم گفتم یه سری به تاپیکات بزنم.اگه یادت باشه منم لاهیجانی هستم ...

سلام آبجی جونم.😇💞 الحمدلله ، تو خوبی عزیزم؟ 

قدم رنجه کردی عزیزم 😇 آستانه اشرفیه اصل نداره ، همشون شیشه یا پلاستیک هست.مروارید سیاه واقعا اصل داره؟خدا خیرت بده.شماره تلفن نداره مروارید سیاه؟

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میخاد بیای بندرعباس ببینم سر حرفت هستی یانه     پربرکت باشی دوست عزیز

سلام

اون ارثیه حضرت مادر(س)ست

خودش نراقبه ک گرم نشه

منم مادرم چادر میپوشه

اما گرمایی حس نمیکنه

شاید بقول شما شعار باشه اما خود مادر مراقبه

نگه داشتن ی ارثیه اولاش سخته بعد عادت میشه 

صاحبش کمک میکنه

خدا خودش تو حدیث قدسی میگه یا محمد اگر تو نبودی عالم را خلق نمیکردم و اگر علی نبود تورا و اگر فاطمه نبود هیچکدامتان

پس کسی ک جهانی بخاطرش خلق شده نگه دار ورّاثش هست

کسی ک جسم ها و روح ها و ... و جهااااانی بخاطرش خلق شده میتونه ی جسم بی ارزش رو خنک نگه داره🌹

صل الله علیک یا فاطمه الزهرا(س) ❤

کاری باهام کردی ک دستگاه رنده کارخونه رب چین چین با رب گوجه نکرد
2731

سلام عزیزم خوبی؟کجایی دلمون برات تنگ شده خیلی وقته خبری ازت نداریم انشاالله هر جا هستی خوب و خوش باشی😘😍😘التماس دعا 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

کجایی اصلا؟😕

دلم تنگ شده برات. چرا یه سر بهمون نمیزنی😔

هرجا هستی لبات خندون و دلت شاد و تنت سلامت باشه انشالله🙏💖 زود بیا💖

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

سلام خواهر جون خوبی؟چرا دیگه برامون تاپیک نمیزنی استفاده کنیم خواهر؟انشاالله هرکجا هستی سلامت باشی در پناه خانم فاطمه الزهرا(س)

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
سایت ک میفرسته اما معلوم نیست همونی باشه ک تو عکس توی سایت هست ، آقام گفت اگ فرستادن همون نبود چی .ا ...

پدرشوهر خواهر من بنکدار سنگه تو بازاز رضا ولی کیفی کار میکنه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

اکتشاف عاشقانه عزیز شما خیلی بمن انرژی مثبت میدید

برای یه کاری شدیدا احتیاج به لطف و کمک خدا دارم

خواهشا برام دعا میکنید؟

منم برای شما آیت الکرسی میخونم

اگه ختم یا ذکر یا نذری بلدید بهم یاد بدید که این کارم به خیر و خوشی انجام بشه

ممنونم

با سلام و عرض ادب

کاش میشد ک برگردید سایت

از جانب برادر کوچیکه😊

T_tahmine لطفا پیدام کن ... بد کردم ... اگ یجایی حرفای نا امید کننده از دهنم اومد ک ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید ... حال خوشی ندارم فعلا ... برام دعا کنید ... دعا کنید ک با تموم شدن دوره قرصام از افسردگی درام و با نبودش کنار بیام...خدایا ناموسا وتسه همه ازمایشات مغسی