2737
2734
عنوان

خانم های نظامی +بقیه..بیایید یکم دلداریم بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3423 بازدید | 71 پست
ایشالله اما میگم که دلم ب راه نیست حس بدی دارم

ببین من که توشهر خودم بودم و فاصلم با خانوادم دوتا کوچه بود و وابسته نبودن از عروسی کردن و رفتن تو خونه خودم وحشت داشتم،اما بعد از عروسی دیدم اونطوریام که من فکر میکردم نبود

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمنم هم عقیده شوهر شمابود ۶سال اینجوری سر کردم تا منتقلش کردن ولی موهام سفیدشد تا منتقلش کردن&nbs ...

والا من پست اسی و خوندم گفتم خوش بحالش اوله زندگی جم میکنن میرن یه شهر دیگه راحت زندگیشونو میکنن کنار همن. ولی هنوز بدنش داغه نمیفهمه ما چی میگیم🤣🤣

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
2731
من اصلا اینجوری دوست ندارم خب

خب تو هنوز کلت داغه 🤣🤣🤣 وقتی مادر شوهر وسط زندگیت پلاس بود وقتی همش نشستی حرص خوردی وقتی دیدن شوهرت شد ۱۰ روز یبارشد میشینی زار میزنی ک کاش منم با خودش میبرد 

2738
والا من پست اسی و خوندم گفتم خوش بحالش اوله زندگی جم میکنن میرن یه شهر دیگه راحت زندگیشونو میکنن کنا ...

وای چرا اینجوری میگید اصلا خوش بحالم نیست بخدا دارم افسردگی میگیرم 

منکه حسرتش بدلم موند دوراز همه باشم

ایشالا خدا به دلشون بندازه وقتی منتقل شدن خونه رم جابه جا کنن با خودشون ببرن .منم حسرت شده برام برم بشینم سر کوه ولی دور از همه زندگی کنم

خب تو هنوز کلت داغه 🤣🤣🤣 وقتی مادر شوهر وسط زندگیت پلاس بود وقتی همش نشستی حرص خوردی وقتی دیدن شوه ...

واقعا منم راضیم شوهرم منو با خودش ببره و بریم یه شهر دور!! شوهرم بعد دو هفته میاد تازه مامانش یادش میاد ک یه پسری داره بعد میاد میگ من میخوام شبو پیش پسرم باشم خیلی اعصابم بهم میریزه نمیگه این زنو شوهر چن روز دور بودن میخوان تنها باشن !!!

ایشالا خدا به دلشون بندازه وقتی منتقل شدن خونه رم جابه جا کنن با خودشون ببرن .منم حسرت شده برام برم ...

خونواده شوهرت مگه خوب نیستن

البته مال منکه خییییلی 😏😏😏😏

میفهمم چی میگید اینجوری هم سخته خدایی 

سخت نیست افتضاخه

فکر کن تازه زایمان کنی،شرایط خانوادتم جوری باشه که نتونی زیاد بمونی و مجبور بشی خونه خودت تنهایی بچه رو بزرگ کنی و شوهرتم نباشه،اونم یه بچه که همش گریه میکنه و فرصت نداشته باشی حتی یه لیوان آب بخوری

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2706