2733
2734
عنوان

خانم های نظامی +بقیه..بیایید یکم دلداریم بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3423 بازدید | 71 پست
یعنی اینوخوب گفتیا 

والا دیگه تو شغلی خوب و بد داریم بیچاره نظامیا اسمشون به خشن بودن بد در رفته . کاش شوهره منم بدن یه شهر دیگه بریم یکم دور از خانواده ها زندگی کنیم 😔ولی میگه انتقالیمم بدن تورو نمیبرم میای اذیت میشی خودم میرم ۱۰ روز میمونم ۱۰ روز میام 😭

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خداکنه باشه والا تا الان که خودشو نشون نداده نکبت 

بابا همه اوایل همینو میگن شوهره من میگفت خونه لولو نداره ک بمون تنهایی بخواب عادت میکنی .ولی الان رفتارش یه چی دیگست دلش نمیاد تنها بمونم حوصلم سر بره.میدونی شوهرای ما چون تو محیط نظامی هستن و همش به زیر دست و سرباز دستور دادن اوایل فک میکنن زنشونم زیر دستشونه بعد رفته رفته درست میشن 

نه کارش صبح تا ظهر 

خوبه که،کاش شوهر من میرفت شهر دیگه اما صبح تا ظهر بود

اگه شوهرت خوب باشه اول زندگی عشق میکنی تنهایی،بعدم تا میای پلک بزنی۴سالتون تموم شده برمیگردید

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

من پسرداییام و پسر عمه هام همه نظامی ان بابام راضی نشد با اونا ازدواج کنم ولی از بخت من شوهر اولم نظامی و دومی هم نظامیه !!!! وقتی فکرشو میکنم واسم خنده داره و ای کاش با فامیل ازدواج میکردم

والا دیگه تو شغلی خوب و بد داریم بیچاره نظامیا اسمشون به خشن بودن بد در رفته . کاش شوهره منم بدن یه ...

شوهرمنم هم عقیده شوهر شمابود ۶سال اینجوری سر کردم تا منتقلش کردن ولی موهام سفیدشد تا منتقلش کردن 

حاظرم بفرستنش یجای دور منم ببره ولی راضی نمیشه که

فک میکرد این جوری نبره منو بهتره ولی بقران هروزش 

سالی واسم گذشت پراز رنج وغصه

وایی چقد خوب خوشبحالتتتت 

این خوش بحالی داره؟هنوز نرفتی سر خونه زندگی نمیفهمی ماها چی میگیم رفتن توی شهرو زندگی دور از خانواده ها خیلی خوبه باعث میشه شوهرت خیلی بهت وابسته شه دخالت خانواده ها کم میشه مزاحم نیست تو زندگیتون چن وقت یبار که مهمون میای خیلی عزیز میشی واسشون 

2706