2737
2734
عنوان

خانم های نظامی +بقیه..بیایید یکم دلداریم بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3415 بازدید | 71 پست
واقعا منم راضیم شوهرم منو با خودش ببره و بریم یه شهر دور!! شوهرم بعد دو هفته میاد تازه مامانش یادش م ...

وایییی برا منم همینطورییییه ها شوهرم از سرکار ک میاد میدوعه جلوشش داد میزنه پسر افسرم اومده یک عداهایی از خودش خارج میکنه ک کیلو کیلو گوشت تنم میریزه بابا از جنگ که برنگشته همش یه شب شیفت بوده بیا برو به شوهر خودت برس ول کن شوهره منو😭😭😭

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا شبا نمیری خونه ی مامانت؟

دخترم تو سکوت به سختی میخوابه و خونه مامانم اینا پراز سر وصدا و رفت وآمده،یه مدت اونجا بودم خیلی سخت بود، برگشتم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
خونواده شوهرت مگه خوب نیستن البته مال منکه خییییلی 😏😏😏😏

خوبن ولی مامانش خیلی وابسته ی شوهرمه همش میره رو اعصابم ول نمیکنه ک

2728
دخترم تو سکوت به سختی میخوابه و خونه مامانم اینا پراز سر وصدا و رفت وآمده،یه مدت اونجا بودم خیلی سخت ...

اخییی ایشالا زودی بزرگ میشه اروم و قرار پیدا میکنه 

ایشالا خدا به دلشون بندازه وقتی منتقل شدن خونه رم جابه جا کنن با خودشون ببرن .منم حسرت شده برام برم ...

باورت میشه ۶سال منتظربودم بیاد منوببره حالاکه منتقلش کردن رفت وامدمیکنه منونمیبره میگم ببین چقد سختی کشیدم برات اونوقت تو اینحوری ....

انشاالله

ممنون عزیزم

کاش حداقل یکم حقوقا رو زیاد میکردن که به این همه سختیش می ارزید

باورت میشه ۶سال منتظربودم بیاد منوببره حالاکه منتقلش کردن رفت وامدمیکنه منونمیبره میگم ببین چقد سختی ...

اره تازه این جاش حرصه ادمو در میاره ک میگن بهت لطف کردیم ک نمیبریمت جای دور 🤭 بابا من این لطف و نمیخوام بردار منم با خودت ببر ولی کو گوش شنوا . ماله من ک فعلا شهره خودمونه خداروشکر خیلیم وابسته ی همیم از الان داریم غصه میخورم ک اگه بره چی میشه میگه نی نی بدنیا میاد سرت گرم میشه منم نی نی و تورو نمیبرم جایی ک بهتون بد بگذره😭

2738
انشاالله ممنون عزیزم کاش حداقل یکم حقوقا رو زیاد میکردن که به این همه سختیش می ارزید

اره خیلی گرونی شده کفاف نمیده ولی بازم خداروشکر شوهرای ما امنیت شغلی دارن الان یجوری شده جوونا ۲ روز کار میکنن یه هفته بیکارن

اره خیلی گرونی شده ولی بازم خداروشکر شوهرای ما امنیت شغلی دارن الان یجوری شده جوونا ۲ روز کار میکنن ...

بله😔

توکل بخدا،انشاالله شرایط مملکت و کار برای همه خوب بشه

انشاالله

ممنون عزیزم

کاش حداقل یکم حقوقا رو زیاد میکردن که به این همه سختیش می ارزید