2733
2734

شوهرم نظامیه باید بیاییم چابهار زندگی کنیم واسه ۳ ۴سال فوقش ۲ ۳سال 

دلم گرفته امشب انگاری پشیمونم دوست دارم ی اتقاقی بیوفته که هرچ زودتر تا قبل از عروسیم...

نمیدونم چیکار کنم 

شوهرم بد نیست اخلاقش مخصوصا وقتایی که باهاش خوبی و بهش محبت میکنی 

اونم شوخ طبع و احساساتی هست 

اما ی اخلاق هایی هم داره که اصلا موردپسند من نیست 

موندم با این اخلاقاش چیکار کنم شاید از نظر شما چیز خاصی نباشه اما واسه من هست

یکی از چیزایی که فکرمو درگیر خودش کردع از اون اول اینه که ی وقت شوهرم نزاره بیام خونوادمو ببینم 

بعداز عروسی منظورم  هست حداقل دو سه هفته اونجا باشم بعدش یکی دوهفته بیام شهرمون 

ترسم بیشتر اینه که بگه سه ماه دوماه بس میمونی چابهار تا باخودم بری بیایی 

همش میگه دختر دیگه رفته که رفته خونه شوهر اگه میخواست شوهر نکنه ازدواج نمیکرد

یا همش میگه یچسب ب زندگیت ب زندگیت توجه کن ن خونتون و خونوادت 

خیلی سختم هست اینطوری 

منم یدونه دختر یکم وابسته هم من هم خونوادم 

یکم درک نمیکنه .....

تو فکر اینم که بزنم زیر همه چی😭😢😢😢😢😢😢😢

شما چجوری میرید میایید ...چجوری قانعش میکنید 

چیکار میکنید خیلی سخته ...

خواهشا بگید 😔😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم رک برو بگو باهم مجبور شیم بریم شهر دیگ دور از خانوادم میخوای نزاری مثلا سه هفته ای یبار برم خونه مامانم دو هفته بمونم؟ 

اونم یا میگ نه یا میگ آره

خیالت راحت میشه 

زهرا طاهری
2740

فداتشم اولش سخته دلتنگ میشی ولی بعد کم کم عادت میکنی وقتی مسیرت دور شه دیگه خودت کمتر میای چون رفت و امد سخته بچه دارشو دوست پیدا کنه از زیبایی چابهاراستفاده کن یه مدته میگذره بعدا میشه ی خاطره خوب ک واسه بچه هات تعریف میکنی 

بنظرم رک برو بگو باهم مجبور شیم بریم شهر دیگ دور از خانوادم میخوای نزاری مثلا سه هفته ای یبار برم خو ...

ازه مامانم میخواد بگه با عموم که بزاره خودم بیام هروقت که دلم تنگ شد

سلام من همسرم نظامیه ولی من بهت میگم موهبت و نعمت خدا نصیبت شده ک اول زندگیت دوری لز خانواده ها.چون شوهرت رو  تو دست خودت میگیری کسی دخالتی نداره تو زندگیت کلا زندگست دست خودته .منم بعد عردسی سریع رفتم سهری دیگع .ولی عزیزم قبول کن ک نطامی ها کارشون طوریه مرخصی کم دارن .من دو ماه ی بار میرم پیش. خانوادم الانم باردارم ولی اصلا ناراحت تیستم اتفاقا زندگیتون قشنگتر تو شهر غریب البته اگ شوهرت ادم باسه دل ب دلت بده دوست داشته باشع