2737
2739
عنوان

ینی رفتارم زشت بوده با مادرشوهرم؟

541 بازدید | 36 پست

امروز از ظهر اومد خونه ما

عصر نشسته بودیم منو شوهرم و مامانش

بعد بحث دوس دختر و اینا شد

هی ی خاطرات از مجردی شوهرم ک دختر اورده بوده خونه 

یکی مامانش گفت یکی شوهرم گفت

میخندیدن منم عصبی شدم.

گفتم خب بسه دیگه داستانای دختر آوردنه فلانی (اسم شوهرم)

بعدم سینی و استکانا ور داشتم بردم تو آشپزخونه

اوناهم از خودشون وا رفتن چیزی نگفتن دیگه

بعد پشیمون شدم ک اینطور رفتار کردم.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

من جای تو بودم قهوه ای میکردم جفتشونو تو ک کاری نکردی 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بودم رفتار بدتری داشتم  😐شعورم خوب چیزیه  

مامانش غش غش میخندید

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2738

خوب کردی رو بدی شورشو درمیارن

من یبار شوهرم یه شاخه گلو تو خونه تکونی مامانش برداشت لبخند زد باهمون گل زدم تو دهنش ک دیگه خاطرات هرزگیش براش شیرین نباشن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
مامانش غش غش میخندید

من بودم شاید یه خاطره از خودم براشون تعریف میکردم😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

من بودم طوفان به پا میکردم چه معنی داره این حرفا اگرم چیزی تو گذشته بوده نباید به زبون آورده شه میدونین چقد باعث دلسردیتون ممکنه بشه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2706