1507
1411
عنوان

اقدام ب بارداری

88 بازدید | 11 پست

بچها میشه بیاید سوالمو جواب بدید

من دورهام ۲۹ روزست،

الان روز ۱۳ کیت تخمک گداری گذاشتم ی خط پرنگ با ی خط خیلی کم رنگ افتاد

کی باید برم اقدام؟الانم میشه؟اخه شوهره من هرشب خونه نیس

❤💑❤

دیگه همین روزا تخمک گذاریه

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

همین روزا هر وقت خونه بود بده. حامله میشی

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
مرسی از راهنماییه واضحت😂😂😂😂

قابلت نداشت  😂

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
همین روزا هر وقت خونه بود بده. حامله میشی

😂😂😂🤣🤣🤣👍🏼

من رفتم تا وقتیم باردارنشم نمیام😘💜سلاااام من نرفتم چون بهترین اتفاق زندگیم افتاد واااای از مادرشوهرم جدا شدم و خودم مستقل شدم😍😍😍😍😍😍مرسی خداااجونم ..الان دیگه وقت باردار شدنه😍😍😍😘🙏🏼 منتظرم خدا جونم مرسی😘💜
1432