1373
1389
عنوان

دختر پرخاشگر

144 بازدید | 15 پست

سلام دوستان دختر 14 سالم ناخن میجوه ولی خیلی پرخاشگره چیکار کنم؟مشاوره خوبم تو شیراز میشناسین ممنون میشم معرفی کنین بهم. خودمم شاغلم ممکنه مشکل از نبودن من باشه؟

حتماببرید مشاوره

من کسی نمیشناسم ان شالله دوستان بیان معرفی کنن

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

اقتضای سنش هست بچه های الان اکثرا اینجوری حاضر جواب شدن بخاطر گوشی و تبلت و فضای مجازی هم پرخاشگرن البته اینو شبکه مستند میگفت چندماه قبل 

تست کرده بودن بچه هایی که در معرض بازیای کامپیوتری هستن نسبت به هم سناشون عصبیتر میشن

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
1376
1226