1428
1411
عههه واقعا؟؟؟

اره من حتی برای حالت تهوع اوایل بارداری قرص تاثیر نمیذاشت ولی عرق نعنا مثل اب رو انیش بود دیگه از اواسطش ترش کردن اومد سراغم که اونم همش عرق نعنا یکوچولو میخوردم  وگرنه همش حالم بد میشد.فکرکن شباهم کنار تختم عرق نعنا بود

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم آخراشم تقریبا😀😀😀😀😀😀

بعله شما هم آخرشی به به😍😍😍

ایشالا ماه دیگه اینموقع نی نی تو بغلته

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'یارا' مامان عاشقته🤰💞
1432
اره من حتی برای حالت تهوع اوایل بارداری قرص تاثیر نمیذاشت ولی عرق نعنا مثل اب رو انیش بود دیگه از او ...

اینقدر زیاد خوردی خطر نداشت؟؟؟؟؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب اقدام گوشت زیتون تخم مرغ عسل وخرما..خودتو شوهرت بخورید

عشقم رژیم تعیین جنسیت دارم زیر نظر دکتر

درماه فقط یک شب اجازه ی نزدیکی داریم و تمام امیدم اینه بشههههه

انقدر قرص هرمون خوردم داغون شدم😔

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
به احتمال زیاد بی حسی..میخام اولین نفر باشم میبینمش انشالله😍😍😍 با هزینه ی خود دکتر حدود ۷تومن عز ...

خودت سزارین انتخاب کردی؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی
1376
اینقدر زیاد خوردی خطر نداشت؟؟؟؟؟؟؟

نه خدارو شکر من که مشکلی نداشتم.فقط نینیم یکم زردی داشت که اونم بیشتر بچه ها دارن.اونم با داروی گیاهی دوسه روزه برطرف شد

1418
من ۴ماهمه سرماخوردم مریض شدم چکارکنم🤢🤢🤢🤢

خودتو ببند به آبلیمو عسل و لیمو شیرین و سوپ مرغ 

منم سرمای بدی خوردم ولی ۳ روزه خوب شدم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'یارا' مامان عاشقته🤰💞
بخواب قدراين شباروبدون

شما نینیتون چند وقتشه؟

1339