2733
2739

کم کم سعی کن غذاتو کم کنی ناهارت برنجو کمتر کن یکم کنارش سالاد زیاد بخور هم سیر میشی هم مثه قبل کالری زیادی مصرف نکردی،شکر و قندو حذف کن کنار چاییت مثلا توت خشک یا موویز بخور اگه تلخ اذیتت میکنه همینطوری یه سری چیزای پر کالری رو جایگزین کن

منم از چند روز دیگه باید رژیم و شروع کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان عالی هستی 

هر کی میبینه میگه چقدر لاغر شدی همه لباسام گشاد شده اونایی ک قبل حاملگیم گرفته بودم رو اوردم دم دست میپوشم شلوارامو هی تنگش میکنم حس خوبیه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
مرسی عزیزمم دعا کنید شروع کنم و بتونم واقعاا بد دردیه چاقی

ميدونم عزيزم منم 13 كيلو اضافه وزن داشتم رژيم دكتر كرمانى رو گرفتم اصلا سخت نبود همه چى آدم ميتونه بخوره فقط مقدارشو دكتر تعيين ميكنه يه سر به سايتش بزن حرفاى اونايى كه لاغر شدن بخون كلى انگيزه ميگيرى اين آدرسشه

https://kermany.com

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738
هر کی میبینه میگه چقدر لاغر شدی همه لباسام گشاد شده اونایی ک قبل حاملگیم گرفته بودم رو اوردم دم دست ...

ارع خدایی منم بعد زایمان دومم لاغر شدم خیلی حس خوبی بود ولی الان دیگه شروعش برام شده غولللل خیلی بده خیلی دلم میخود گریه کنم بچها یه قرص فیبر یا چیز گیاهی فیبر دارع نیست حداقل کمک کنه یکم جلو خودمو بگیرم

ميدونم عزيزم منم 13 كيلو اضافه وزن داشتم رژيم دكتر كرمانى رو گرفتم اصلا سخت نبود همه چى آدم ميتونه ب ...

ار ع دوست جون قبل گرفته بودم مشکلم الان بی ارده بودن و نتونستن شروعشه 

ار ع دوست جون قبل گرفته بودم مشکلم الان بی ارده بودن و نتونستن شروعشه 

راست ميگى شروع هركارى مشكلترين قسمتشه منم همينطورم ولى قدم اول رو كه برداريم بقيش آسون ميشه برات دعا ميكنم دوستم ❤️❤️❤️

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706