2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از غذاهاى آزاد استفاده كن كه اصطلاحا بهشون ميگن كالرى منفى مثل كدو و بادمجون كبابى، نخودفرنگى و لوبيا سبز پخته، هويج، كرفس، گوجه فرنگى، خيار، كاهو، يا مثلا سالاد درست كن بجاى سس مايونز خودت با ماست و آبليمو و نمك و فلفل سس درست كن خيلى هم خوشمزس بجاى شام كدو سبز رو نگينى ريز خرد كن با يه كم شويد بريز تو ماست بخور هم لاغر ميكنه هم چربى خون رو پايين مياره مزه ماست و خيار هم ميده خوشمزس

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
نههههه کالریش زیاد نیس.ولی توی اون رژیم قانونای خودشو داره.که باید با زنجفیل خورده بشه و آبغوره.... ...

چ خوب،چون خواهرشوهرم یه قابلمه هم داد بهم که فردا بخورم،پس دیگه با خیال راحت بخورم.نگید که چقد شکموئما😂 من آشو نمیخورم که سیر شم انقد میخورم که خسته بشم ولش کنم😋

دخترم،معجزه زندگیمو 
از غذاهاى آزاد استفاده كن كه اصطلاحا بهشون ميگن كالرى منفى مثل كدو و بادمجون كبابى، نخودفرنگى و لوبي ...

مرسی عزیزمم دعا کنید شروع کنم و بتونم واقعاا بد دردیه چاقی

2738
میوه میخورم ولی  تا غدا نخورم اروم نمیگیرم .شماها چطوری انگیزه میگیرن  چطوری با گشنگی کنار ...

اولویتت تو خوردن چیه ؟میوه،شیرینی،برنج ونون،یا گوشت ومرغ.وقتی گرسنه ای ودلت یه چیز خوشمزه میخواد به کدوم اینا بیشتر تمایل داری؟

خخخ چه با مزه گفتی  ولی تا مجردی میتونی تلاش کن اگه امکانسو داری پیاده روی کن

امکان که همیشه هست من اراده م جنسش از پنبه ست تازه اگه بدونی که از حدود ۱۴ ماه پیش به سرعت چاق شدم چی میگی؟ 😐 این نبودم من که، یهو این شدم

کیمیاگر شده ام ...
میوه میخورم ولی  تا غدا نخورم اروم نمیگیرم .شماها چطوری انگیزه میگیرن  چطوری با گشنگی کنار ...

من باشگا میرم غذامم سعی کردم کم کنم ولی قبل غذا سالاد با سرکه سیب میخورم تنقلات اصلا قبلا روزی ی دونه بستنی الان هفته ای ی دونه آب زیاد آب زیاد چای سبز قهوه تلخ ایناهمه لاغر کنندس من ۱۶۱قدمه ۶۱وزنم میخوام برسونم ب ۵۵ولی بازم یکم ارادم ضعیفه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2706