1619
1655
عنوان

سونوگرافی گردن

884 بازدید | 130 پست

سلام خانم ها 

من دکتر برای تیروئیدم سونوگرافی داد و لنف گردن

یه مدتی بود اب گلوم رو نمیدونستم درست قورت بدم اینو رو دادم دکتر بهم سفالکسین و مترو داد و گفت باید خوب بشه و گرنه نیاز به پیگیری لنف ها داره کسی تجربه ای داره

سلام شما بهتر شدی؟ منم غدد لنفاوی گردن زیربغل و کشاله رانم متورمه شدن تبم دارم پوستمم بشدت خشک ش ...

سلام ،نه من خوب نشدم ،ابله مرغون هم گرفتم ،نمیدونم از قبل بود یا بخاطر آبله مرغون پشت گردنم ورم کرده هنوز خوب نشده 

بدنت تاول نزده ؟

دکتر و سونوگرافی نرفتی؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

سلام ،نه من خوب نشدم ،ابله مرغون هم گرفتم ،نمیدونم از قبل بود یا بخاطر آبله مرغون پشت گردنم ورم کرده ...

تاول که نه ولی خیلی خشکه پوستم و خارش داره. آزمایش خون دادم سونو نرفتم جواب آزمایش فردا میدن. من تورم یکطرفه لوزه هم دارم. و اینکه غدد لنفاوی زیر بغل کشاله ران گردن همگی متورمند. فردا جواب آزمایشو میبرم پیش متخصص عفونی. خیلی نگران بدخیم هستم😥😥😥😥

1522
 تاول که نه ولی خیلی خشکه پوستم و خارش داره. آزمایش خون دادم سونو نرفتم جواب آزمایش فردا میدن. ...

نه ان شاءالله هیچی نیست منم 

شما چطوری متوجه شدی ؟دست میزنی سفته ؟

چه آزمایشی برات نوشته ؟

شما بچه دارید ؟

لاغر نشدی ؟

نه ان شاءالله هیچی نیست منم  شما چطوری متوجه شدی ؟دست میزنی سفته ؟ چه آزمایشی برات نوشته ؟ ش ...

مرسی

من لوزه هام دونه سفید داشت دست زدم به گردنم متورم بود .

البته پارسال هم متورم شده بود لنف گردن و زیر چونه دکتر گفته بود عفونته

الان همه لنفام متورمن حتی کشاله ران و زیر بغل. کبدمم درد میکنه و شکمم بزرگ شده بدون علت

آزمایش فاکتورای التهابی خون رو نوشته 

ای اس آر و سی آر پی و شمارش گلبولا و آنزیم کبدی

اون طوری که خودم کشف کردم بیماری من منونوکلئوزه بدبینانه بخوام فکر کنم لنفوم😐 حالا ببینم دکتر چی ...

نه خدا نکنه 

برای منم لوزم دون دون سفید داره 

میگم دست میزنی سفته؟لاغر هم شدی ؟

بچه هم داری ؟

امروز جواب ازمایشت چی شد ؟

اون طوری که خودم کشف کردم بیماری من منونوکلئوزه بدبینانه بخوام فکر کنم لنفوم😐 حالا ببینم دکتر چی ...

منم آنقدر استرس دارم هی میگم خودش خوب میشه 

خواهش میکنم بیا بگو جواب ازمایشت رو 

1614
1523

سلام عزیزم من با شما در ارتباط بودم اکثرا حالمو میپرسیدین البته تو یه تاپیک دیگه ک پیداش نکردم اما اسمتون یادم بود سرچ کردم من امروز رفتم دکتر هفته دیگه میرم دندون پزشکی عکس میگیرم احتمال ۹۰درصد گفته از دندونمه ک عصب کشی کرده زیاد راه باز شده ب غده هام هر بار ک دندونم چرک میکنه میریزه تو غده و اون ورم میکنه باید دندونمو درست کنم دعا کن واقعا از دندونم باشه...یه آمپول سرم مانند بود زد ب دستم اولین بار بود میدیدم!۴تا هم امپول داد هر ۸ساعت چرک خشک کن و یه قرص دیگه هر ۶ ساعتم استامنفون

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
سلام عزیزم من با شما در ارتباط بودم اکثرا حالمو میپرسیدین البته تو یه تاپیک دیگه ک پیداش نکردم اما ا ...

سلام خوبید 

چرا استانیفیون مگه تب داشتی ؟

رفتی حتما بپرس عکس ضرر نداره ؟

ان شاءالله که هیچی نیست 

جدیدا سونوگرافی نرفتی 

سلام خوبید  چرا استانیفیون مگه تب داشتی ؟ رفتی حتما بپرس عکس ضرر نداره ؟ ان شاءالله که هیچی ...

اره سرما خوردم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
سلام خوبید  چرا استانیفیون مگه تب داشتی ؟ رفتی حتما بپرس عکس ضرر نداره ؟ ان شاءالله که هیچی ...

نه عکس از دندونمه ک ببینیم عفونتش چجوریه و سونو نرفتم دیگه دکترم گفت اونای قبلی ب خاطر منافع مالی منو همش میپیچوندن و میفرستادن ازمایش و سونوی مرگز خودشون و همش ویزیت میگرفتن ولی پزشک جدیدم گفت برو اول پیش دندون پزشک ۹۹درصد از دندونته

1645