1428
1389
عنوان

دیدن عشق اول

117 بازدید | 19 پست

من تومحرم دیدمش اصن فراموشم شده بود الان دقیقا به حالی دارم حس حس دلتنگی داره خفم میکنه لعنت به گذشته ها

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اونم دید تورو؟

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

سلام علیکم امروز روز ویژه شروع چله زیارت عاشورا و چله حق شناس است چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰روز  زیارت عاشورا و دعا ونمازهدیه و نماز زیارت ....پشت سرهم هست تا روز اربعین  که منجر به حاجت روائی قطعی میشه و کلید حل مشکلات بخت گشائی ازدواج مشکلات خانوادگی روحی روانی شفاو...است این عمل قابل نیابت هست اگه نائب خواستین بنده در خدمتم بنده خانوم روحانی، واعظ مجالس دینی مذهبی زنانه ام

1401

مجردی؟؟ اون چی؟؟؟

💘عشق یه حس عجیبه💘 صدای قلبم تا گوشم میاد ، کاری ک چشات باهام کرد تا ابد تو یاد قلبم میمونه ، ضربه هاش واسه من چون ارزششو داری💕💞💕💕                      🌹رویای شبامی🌹
اونم دید تورو؟

نمی دونم توشلوغی دیده یان

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
مجردی؟؟ اون چی؟؟؟

ن من متاهلم اون مجرد

1394

الان مجردی؟

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
میدونی خب دلتنگیه اصلی واسه اون شخص نیس واسه خاطراتشه یه حسیه ک دلت واسه چندسال پیشت تنگ میشه 

اما دلتنگی من دقیقا براخودش ن برا گذشته ها

ن من متاهلم اون مجرد

آخه خیلی سخته منم درگیر همین چیزام؟؟

💘عشق یه حس عجیبه💘 صدای قلبم تا گوشم میاد ، کاری ک چشات باهام کرد تا ابد تو یاد قلبم میمونه ، ضربه هاش واسه من چون ارزششو داری💕💞💕💕                      🌹رویای شبامی🌹
آخه خیلی سخته منم درگیر همین چیزام؟؟

آره دیشب اینستاعکساشونگاه میکردم قلبم‌میخواست وایسته خیلی دل تنگش بودم 

1427
خوشبحالت 

عزیزم باید بگی بد بحالت کاش نمیدیدمش اصن تو ذهنم نبود زیاد ک حال روحیم خراب بشه اما الان پوووف

اما دلتنگی من دقیقا براخودش ن برا گذشته ها

اخه فرق میکنه من پسرخاله مامانم بود هیچوقت نفهمید ک دوسش دارم  خودش باتوجهاتی میکرد باعث شده بود از بچگی دل ببندم اون بامامانمو بابام صمیمی بود همه میگفتن اگه هم علاقه ای باشه از بابات میترسه این شد ماکوچ کردیم جای دیگه

ازدواج کردم هرموقع برم محلمون می بینمش همیشه هم میگه من هیچوقت ازدواج نمیکنم

در کل حس بدیه

اخه فرق میکنه من پسرخاله مامانم بود هیچوقت نفهمید ک دوسش دارم  خودش باتوجهاتی میکرد باعث شده بو ...

آره خیلی ☹️

آره دیشب اینستاعکساشونگاه میکردم قلبم‌میخواست وایسته خیلی دل تنگش بودم 

باید ی جور کنار بیای من ک هرچی میکنم نمیشه امروز هر روز یادشم ، انگاری چشام فقط میخان واسه اون اشک بریزن خیلی حال ناجوریه

آره خیلی ☹️

چرا جدا شدین؟؟

1339