1507
1411
عنوان

گل

106 بازدید | 20 پست

عمه م اینا رفتن مسافرت یه گل خونگی داشتن اوردن خونه ما که ما بهش اب بدیم گل حسن یوسفه

منم خیر سرم گفتم بزارم پشت پنجره نور بخوره یعد یه ساعت اومدم دیدم پلاسیده شده😑

حالا چیکار کنم؟خوب میشه؟

سلام.حالدان چیونه؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
جلو نور گذاشتم که اینطور شد بابام میگه این گل ها خونگین نور نمیخوان

عزیزم بخاطر جابجایی گلدون خراب شده شاید یا ک اصلا حسن یوسف نور زیاد نمیخواد برش دار از جلو آفتاب بزار جلو پنجره ای ک آفتاب غیرمستقیم بخوره بهش 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
1334
عزیزم میشه خودت تگشون کنی اخه من زدم چند تا کاربری اورد نمیدونم کدومشونن

آبیاری بیش از حد گلتو خراب میکنه چندروز یه بار دست بزن به خاکش خشک بود آب بده

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
1476
@مرمری     @حس_یخی     دوستان میشه کمکم کنین

عزیزم من خودم حسن یوسف داشتم از اون رنگ بنفشش من خودم کلی گل و گیاه دارم جلو نور زیاد گذاشتم بخاطر حرف یه نفر ک بهم گفته بود نور زیاد میخواست پژمرده شد تو الان از جاش بردار بزار جلو نور غیرمستقیم

جلو نور گذاشتم که اینطور شد بابام میگه این گل ها خونگین نور نمیخوان

چندتا میخ زنگ زده بریز تو بطری و آب بریز توش تکون بده رنگ پس داد بریز پای گل ها ....یا موهاتو ک ش.نه میکنی موهایی ک میمونه تو شونه ت جمع کن توی گلدونه خاکش کن

دلم افتاده در خیابانی که دو سویش به کهکشان وصل است...    

بزارش تو سایه..حتما افتاب مستقیم بهش نمیخورده شما گذاشتی دوهوایی شده پژمرده شده.تو سایه بمونه سرحال میشه

گـاهـی هیــچکس را نداشتـه باشـی بهتــر است... بــاور کن بعضیـها تنهــا ترت میکننـد... 
1508