2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این کتابا رو بخونی کلا دیدگاهت ب زندگی عوض میشه دنیات تغییرمیکنه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
سال بلوا از عباس معروفی  هزار هورشید تابان از خالد حسینی  از خوندنش پشششششیمون نمیشششششی

و کوهستان طنین انداز شد هم محشره

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2740
دو تاشخوندم اسکاول شین و مردان مریخی زنان ونوسی

دمت گرم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

یه مسافر خونه ی بین راهیه یه دختر و مادر اداره ش میکنن .هر کس میاد اونجا میکشنش میندازن رودخانه پولاشو میدزدن.

یه روز یه پسری میاد اونم میکشن.وقتی میخوان بندازن رودخانه زنه میفهمه پسر خودشه که 20 سال قبل از خونه رفته.

مادره هم خودکشی میکنه.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
اخ من عاشق این نمایشنامه ام حتی تئاترش رو رفتم 

پسر منم نمایشنامه ی اونو با زبان انگلیسی بازی کرده.

تو نقش ژان بود

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.

بهترییین رمانی ک خوندم خرمگس البته چون ضد مذهب بود سانسورش کردن وچاپ جدیدش فرق داره...کتابهای پائولو از جمله کیمیا گر و ورونیکا تصمیم‌میگیرد بمیرد ....روانشناسی هم چهار لثر از اسکاول شین

2706