2752
2734
عنوان

بی مزه ترین ادمای سایت🙄🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 4022 بازدید | 231 پست
نمیدونم کی میخوان متوجه بشن  سلیقه ی ما  به کسی آسیب نمی رسونه  یعنی باید به خاطر ...

یکی که به من میگفت هوتن بیمه ات کرده و بهت حقوق میده که بیایی طرفداریشو بکنی😂😂

جالب بود😅😅

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منو میگن یعنی آخرش   ن   دارم؟؟ 😂😂

نع تو نیستی

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731
من ک چند بار بخاطر هوتی بهم حمله کردن😂😂

ای بابا 

به خدا منم هر روز داستان دارم مگه ول میکنن

یا به تاپیکام هیت میدن و توهین میکنن

یا عکس پروفم😂🤦‍♀️

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
یکی که به من میگفت هوتن بیمه ات کرده و بهت حقوق میده که بیایی طرفداریشو بکنی😂😂 جالب بود😅😅

منم زیاد شنیدم بیخیال اهمیتی نداره 😂

آره بین خودمون باشه بیگ هیت (کمپانی bts) منم تامین می کنه 😂✌️🤙

ای بابا  به خدا منم هر روز داستان دارم مگه ول میکنن یا به تاپیکام هیت میدن و توهین میکنن یا ...

من از رو نمیرم🤣🤣

یه بار یکی بهم گفت این کراش زدنا مال دبیرستانی هاست هنوز عقلت پخته نشده  ک کراش زدی😐🙄

یکی نیست بگه تورو سننه قربونت برم 🙂

منم زیاد شنیدم بیخیال اهمیتی نداره 😂 آره بین خودمون باشه بیگ هیت (کمپانی bts) منم تامین می کنه 😂✌ ...

بین خودمون باشه باز

منم هر ماه حقوقم از طرف هوتن واریز میشه ب حسابم

و گرنه طرفداریش رو نمیکنم دیگه🤣🤣

چرا تو این تاپیک هر چی میگن ، فکر میکنم منم🤣🤣

منم خیلیا رو به خودم گرفتم ولی این یکی با تو نبود 😂

چطور بگمت اول اسم کاربریش خ بعد ر

البته واقعا موافق نیستم🤦‍♀️

منم زیاد شنیدم بیخیال اهمیتی نداره 😂 آره بین خودمون باشه بیگ هیت (کمپانی bts) منم تامین می کنه 😂✌ ...

نی نی سایت یه خوبی که داره باعث میشه ادم در مقابل حرف های دیگران محکم بشه✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

منم خیلیا رو به خودم گرفتم ولی این یکی با تو نبود 😂 چطور بگمت اول اسم کاربریش خ بعد ر البته واقعا ...

متوجه شدم کی رو میگن🤦🤦

ب نظرم ایشون کاربر عاقل و فهمیده ای هستن 

من از رو نمیرم🤣🤣 یه بار یکی بهم گفت این کراش زدنا مال دبیرستانی هاست هنوز عقلت پخته نشده  ک ...

منم اگه برام مهم بود که ۶ سال آرمی نبودم 😂

اهل فیلم و این حرفا نیستم ولی لاو هوتن

یکی به من یه بار گفت این چند نفر بالای ۲۰ سال نیست چه برسه طرفداراشون ولی نمی‌دونست کم سن ترین این گروه ۲۶ سالشه 😂

بین خودمون باشه باز منم هر ماه حقوقم از طرف هوتن واریز میشه ب حسابم و گرنه طرفداریش رو نمیکنم دیگه ...

باش بین خودمون 😂🗿

منم اگه برام مهم بود که ۶ سال آرمی نبودم 😂 اهل فیلم و این حرفا نیستم ولی لاو هوتن یکی به من یه با ...

ایول بابا ب تو میگن طرفدار واقعی✌🏻✌🏻❤

راستشو بخوای من از کره ها چیزی ندیدم آهنگ و فیلم و اینا

فقط psy رو میشناسم 😂😂

2706