2752
2734

اخه بعضیادیدم کیک هویج بدون شیردرست میکنن...نکنه دلیلش اینه که کیکم طعم نمیگیره؟

انسان تازمان مرگ می اموزدورشدمیکند

خب هویج که خیلی طعم خاصی نداره، دارچینم بزنی عطرشو میگیره

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕

هویج و دارچین بیشتر بزن. من طبق دستور نت درست کردم مزه هویج و دارچین نمیداد بیشتر طعم گردو حس میشد .یه سری دیگه خودم هویج و دارچین بیشتر ریختم بهتر شد

لطفا کاربران آقا پست های منو لایک و ریپلای نکنن تو هیچ پستی. درخواست دوستی هم پذیرفته نمیشود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
گزدو میریزید داخل کیک سیاه میشه برای من گردوهام سیاه.میشن؟

نه سیاه نمیشه. گردو ایرانی میخری یا خارجی؟؟

لطفا کاربران آقا پست های منو لایک و ریپلای نکنن تو هیچ پستی. درخواست دوستی هم پذیرفته نمیشود   
کیک سیاه نمیشه فقط گردوهام سیاه میشه مگه فرقی داره ایرانی یا خارجی؟

گردوهای ایرانی رنگ مغزش سفید تره .البته نمیدونم شاید علت تغییر رنگش بخاطر دمای فر باشه