2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1652259 بازدید | 28495 پست
از تو اینترنت تاپیک گیسو کمند ی فرمول روغن برداشتم حنا و روغن زیتونو نارگیل اینو اماده کردم ی روغن د ...

کیا از محلول هیر فرند دکتر بیز استفاده کردند بنظرتون خوبه 

هیرتامین، هیربرست و شوگر بیر هیر این سه تا محصول که عالین برای تقویت مو. سیستین ب6 عالیه. هیرویتم خوبه تو ایرانیا.

ولی هیرتامین رو من خودم استفاده کردم نتیجش در عرض یه ماه دیدم. البته میگن حداقل تا 3 ماه طول می کشه دوره مصرفش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظر من خیلی مهمِ که برای درمان ریزش مو اول از همه بررسی بشه اگه مشکل داخلی نباشه مثل فقر آهن و تیروئید بعد درمان.

برای درمان ریزش مئ هم بنظر من باید از تقویت کردن فولیکول شروع بشه.

من خودم سال ها  بود که مشکل شدید ریزش مو داشتم چند باری هم چکاب دادم و همه چی خوب بود تا اینکه تو تلوزیون ی دکتر پوست و مو صحبت میکردن منم حس کردم اطلاعاتی که دارن خیلی کامل و خوبه. بخاطر همین رفتم از رو اسمشون ادرس مطب و سایت و اینستاشون رو پیدا کردم و ی مدت دنبال کردم کاراشون رو و وقتی نمونه کاراشون رو دیدم تصمصم گرفتم برم پیش شون و خدارو شکر الان هم ریزش موهام قطع شده هم موهام کم کم داره شروع به رویش میکنه

من ادرس اینستای خانم دکتر خاک سفیدی رو به کسایی که مثل من میخوان از این مشکل راحت بشن میدم. 

http://www.instagram.com/mugeclinic
۰۹۹۰۴۲۰۴۶۸۲

2728

ژل لب فقط 750 تومان😱😱

بوتاکس فقط 450😱😱

به مدت محدود

در کلینیک تخصصی ماهورا

جهت مشاوره و دریافت نوبت در دایرکت پیج زیر پیام دهید

https://www.instagram.com/mahooraclinic/

و یا با شماره ی

۰۹۱۹۷۶۷۹۷۲۶

۰۲۱_۲۶۳۷۲۱۶۸

تماس بگیرید.

سلام میشه براموهای روشن هم بگید چی استفاده کنم نمیخوام رنگ موطلایی ام از بین بره؟ ولی ریزش هم داره ...

به نظرم مکمل بخور مث ریجن دایت هیرویت یا هیربرست هیرتامینم خیلی خوبه به رنگ مو هم کاری نداره

از داروخانه داروبوم بگیری تخفیفم داره روی هیرویتش ارسال میکنه دم در خونت پولش رو پرداخت می کنی خیلی عالیه

بجز اونا میتونی سرم مو و ماسک موهم استفاده کنی تا موهات جون بگیره

سلام ستاره خانم همانطور که قول دادم عکسی از موهام الان گرفتم تا ببینی . سالهاست ریزش دارم در دوره ه ...

سلام عزیزم منم بعد کرونا الان ریزش شدید گرفتم میشه بگید چکارکنم تا برطرف بشه 

من موهام خیلی بلنده تا زیر زانو میرسه یعنی باید کوتاه هم بشه؟، چقدر کوتاه کنم؟ 

همیشه گمان میکردم عشق دروغ است ، تا آنکه « تو » آمدی...
2740
روغن آرگان رو امتحان کنیدو بعدشم مقاله ی ریزش موی سایت نیلیمال رو بخونید حتما مفیده خیلی

عزیزم از کجا میشه اصلش رو پیدا کرد و چطوری استفاده بشه 

همیشه گمان میکردم عشق دروغ است ، تا آنکه « تو » آمدی...

سلام دوستای عزیزم

ببخشید با اجازه استارتر محترم

من موهای پر و خوبی داشتم الان ۳ ماهه ک از کرونا گرفتنم میگذره وحشتناک موهام ریزش داره دکتر هم رفتم بهم امپول بیوتین عضلانی داده و ی محلول و مکمل خارجی ولی هیچ تاثیری نکرده کف سرم کاملا خالی شده لطفا اگه میشه راهنمایی کنید خدا خیرتون بده... دعاگوتون میشم

2706