2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1655090 بازدید | 28495 پست
نه عزیزم الان قشنک در اومده اونجاهایی که خالی بود به نظرم حتما برو مزوتراپی کن

ممنونم جواب دادی. میتونم بپرسم چن تومن شد. 

مراقبتاش پردردسره مث کاشت مو؟

بعد من فقط جلو پیشانی میخام و روشقیقه. حدودا میتونی بگی چقدره قیمتش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان

من هم چنین مشکلی رو داشتم. رفتم پیش یه مشاوره پوست و اون چند تا توصیه به من کرد. 

1- موقع دوش گرفتن سعی کن رو صندلی بشینی. وقتی که در طول حموم کردن می ایستی، اینکار باعث میشه که به سرت خون نرسه.

2- تو حموم اصلا موهات رو شونه نکن. چون ریشه های مو شل شده و شانه کردن مو باعث میشه که مو زود از ریشه دربیاد.

3- سعی کن با آب ولرم مایل به سرد دوش بگیری.

4- از هر نوع نرم کننده ای که استفاده میکنی، به ریشه های مو نزن.

5- روزی حداقل 8 لیوان آب بخور

اگر اینا رو رعایت کنین خیلی تأثیرگذار خواهد بود. ولی بعضی از محصولات هستند که میشه با کمک اونها از مو مراقبت کنیم.کلیک کن.

ممنونم جواب دادی. میتونم بپرسم چن تومن شد.  مراقبتاش پردردسره مث کاشت مو؟ بعد من فقط جلو پیشا ...

قیمت ها برای هر نفر متفاوته گلم و بستگی به نقاطی داره که خالی شده  من خودم از چند تا کلینیک پرسیدم هیچ کدوم قیمت و کیفیتش مثل کلینیک آوک نبود خدایی بعد میتونی زنگ بزمی بپرسی شمارشو بهت میدم خودت بزنگ باهاشون صحبت کن عزیزم 

22554188_ 22554189

2731

سلام دوستان ریزش مو دارم تصمیم به کاشت گرفتم که تاپیک خانمایی که ریزش مو دارن رو دیدم

تیروییدم کم کار ه گروه خونی ب مثبت یک مقدار هورمون مردانه هم زیاد دارم ریزش موهام جلوی سرمه بیشتر وارثیه به مامانم رفته به نظرتون روش درمانی تاپیک روی سر من هموجواب میده کم موییم خیلی رو زندگیم تاثیر منفی گذاشته ممنون میشم کمکم کنید

مدتی بود که موهای وسط سرم ریزش شدیدی گرفته بود یعنی اطراف سرم خوب بود اما وسط سرم کلی ریزش داشت و حجم موهام خیلی کم شده بود انواع و اقسام شامپوهای تقویت مو رو استفاده کرم از شرکت "پریم" شاپوهای ضدریش و تقویت کننده گرفتم و چند مدل شامپوی خارجی ولی هیچ تاثیری نداشت تا اینکه یکی از آشناها یه شامپوی گیاهی برام آورد از روز اولی که استفاده کردم میشد فهمید که شامپوی خوبیه چون موهام شاداب تر شده بودن الان حدود دوماه می گذره و نه تنها ریزش متوقف شده که موهام پرپشت هم شده

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
2740
سلام دوستان ریزش مو دارم تصمیم به کاشت گرفتم که تاپیک خانمایی که ریزش مو دارن رو دیدم تیروییدم کم ک ...

پیج haircare_sogand تخصصی در باره ریزش مو و رویش مجدد توضیح داده حتما سر بزن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗

سلام من ریزش مو دارم حجم موهام خیلی کم شده کف سرم بعضی قسمتهاش خالی شده شوره و خارشم دارم ساقه موهامم خیلی خشک و وز شده و کامل به هم گره میخوره و شانه نمیشه ، کسی هست راهنماییم کنه ؟ 

طب سنتی افلاطون درمان ریزش مو با داروی گیاهی 09179170344 نتیجه گرفتم 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

سلام دوستان عزیزم 

منم مث اکثر دوستان چندین ساله دچار ریزش مو بودم بطوریک جلوی سرم موهام خیلی خیلی کم پشت شده و جلوی اینه ک سرمو یکم مایل ب بالا میگیرم تا وسط سرم انحنای گرد سرم کاملا مشخصه .موهام ی مدت شدید ریزش میگیره بعد ی مدت قط میشه و دوباره ی دو سه ماه دیگه شرو میکنه ب ریزش الان دقیقا از سال 92 همین روال خیلی دکتر رفتم و اکثرا قرصای هورمونی و محلولای شیمیایی دادن ک تاثیر گذار نبود .یبار یکی از دوستام گفت از یک نفر ی فرمولی گرفته و امتحان کنم شاید اثر گذار بود پاییز پارسال بود رفتم عطاری و موادی (قرص کمر.صدر.حنا بیرنگ.مورد.زرده تخم مرغ.)همشونو پودر میکنیم و با حنا میزاریم ۱۵مین دم بکشه یدونه زرده میندازیم توش قشنگ مخلوط میکنیمو میزنیم ب سر هفته ای دوبار 

باورتون نمیشه بعد یک هفته تا ده روز ریزش موهام تموم شد یعنی منی ک حموم رفتنی ی مشت پر موم میریخت دیگه ریزش نداشتم چند ماهی خوب بودمو بعدش دوباره شرو شد البته اینم بگم من هورمون مردانم زیاده .کم خونی هم دارم فک کنم علت ریزشمم همینه 

فروردین امسال بازم شرایط همین بود تا اینکه دوبار از قرص کمر استفاده کردم و خوب شدم ونزدیک ی ماه همش از این عطاری ب اون عطاری دنبال درمون افتادم و تو اینترنت خیلی سرچ کردم تا اینکه

از تو اینترنت تاپیک گیسو کمند ی فرمول روغن برداشتم حنا و روغن زیتونو نارگیل اینو اماده کردم ی روغن دیگه هم از عطاری گرفتم ک گفت ترکیبی از تموم روغنای مفید برای مو بود این دوتارو یک روز در میون استفاده میکنم وضعیت موهام تو ی ماه خیلی خوب شد حس میکنم یکم موی ریز دراومده تو سرم موهامم خوش حالت شدن اینم بگم من هورمون مردانم زیاده و کم خونی دارم علت خالی شدن جلوی سرمم هورمونیه

امروزم اومدم گفتم از لعاب شنبلیله هم استفاده کنم از دیشب پودرشو خیس کردم و ظهر با پارچه لعابشو گرفتمو و زدم ب کف سرم تا عصر ساعت ۵ بعدش رفتم حموم شستنی یکم بیشتر از روزای قبلی موهام ریخت بعدشم اومدم خشک کردم و شونه کردنی نزدیک 20تا مو از سرم ریخت یعنی کلی ناراحت شدم الان نمیدونم تخم شنبلیله رو ادامه بدم یا نه 

؟؟؟؟؟؟؟؟

روغنا خیلی مفید بودن و واقعا ریزش موهام عالی شده بود 

2706