2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650899 بازدید | 28494 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
712

برای سفید شدن سفت شدن جوش جای چاله ابله  سیاهی زیر چشم بیحالی لک فققققققط ماسک پودری(گیاهی) آفرت معرکس ترجیحا با کرم شبش بگیرید هرچی تعریف کنم کمه من چون دیر ب دیر میام سایت ادرس پیجشونو میذارم به چشم تاثیرشو دیدم که مدیون نشم برای ریزش موهم رشد چربی  تونراش معرکن

دعام‌کنیدlaghari_postomo

2740

سلام خانوما من خودم ریزش مو شدید داشتم رفتم کلینیک آوک مزوتراپی برام انجام دادن واقعااا کارشون حرف نداشت خیلی راضی بودم از ایشون واقعا هر کس ریز مو داره بیاد این کلینیک لامصب معجزه میکنه الان جلسه سومه که دیگه من ریزش ندارم هر کس خواست شماره و آدرسشو میدم عالیه

سلام خانوما من خودم ریزش مو شدید داشتم رفتم کلینیک آوک مزوتراپی برام انجام دادن واقعااا کارشون حرف ن ...

منم خیلی اسم کلینیک آوک رو شنیدم میشه لطفا آدرسو شمارشو بدین خیلی ممنونم میشم

طی روز اگر عادت به دوش گرفتن دارید شامپوی جدید سی گل خیلی خوبه 

https://nikkharid.com/584-شامپو-روزانه-موهای-معمولی-سی-گل.html

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
منم خیلی اسم کلینیک آوک رو شنیدم میشه لطفا آدرسو شمارشو بدین خیلی ممنونم میشم

سلام عزیزم بله حتما

آدرسشم:تهران،پاسداران،بوستان پنجم، ساختمان پزشكان بوستان پنجم پلاك ١٠٠، طبقه همكف، واحد دو

شماره تلفن  22554188_ 22554189

من هر دو تاپیک رو خوندم. ریزش من دقیقا از یکسالگی پسزم شروع شد و دقیقا یک سال هست که ادامه داره...هر ...

سلام ابریشم جان 

این تاپیک مال خیلی وقته

ولی یه سوال داشتم خدمتت

اینا ک تنبلی تخمدان دارن و پریودشون مرتبه چی.

اینا باید دیان بخورن؟و دارو هورمونی.

متوفورمین چقدر کمک کننده هست؟

خیلی بعید است که یک مکمل برای همه نتیجه‌ای مشابه داشته باشد. بعضی مکمل‌ها برای برخی از افراد خیلی موثر هستند، در حالی که شاید برای عده‌ای دیگر نتیجه مطلوبی نداشته باشند.

از سوی دیگر ممکن است یک مکمل در شما احساس خوبی ایجاد نکند. حتی شاید نسبت به یک مورد خاص حساسیت داشته باشید.