2733
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650894 بازدید | 28494 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تجربه های شیدا جون که امتحانش رو پس داده: بچه ها ،وقتی من اولین بار رفتم دکتر مو شاید ١٠ ،١١ سال ...

سلام منم همینطورم الان 8ساله دارم همون دارو هارو مصرف میکنم ولی بی نتیجه س واقعا جواب میده این روش های گیاهی؟

سلام عزیزان

من خیلی کارها کرم واسه موخوره

روغن سرکه کوتاهی اصلاح  مزاج رفع مشکل درونم

هرکاری ولی نمیدونم چیه تا میزنم موخوره میزنه

کسی راهکاری و تجربه ای داره

1400/02/12** من دیگه ازت چیزی نمی خوام**
2738

سلام بچه ها منم ي پيج تو اينستا دارم كه پراز كفش و صندل هاي خاص هست بعضي هاش رو بادست درست ميكنيم وبعضي هاش آماده ممنون ميشم پيج منو به دوستاتون معرفي كنين اينم ادرس پيجمه اگه از نيني سايت اومديد خريد كنيد بگيد بهتون تخفيف بدم دوستاي عزيزم

https://www.instagram.com/rainbow.sandals/

روغن نارگیل طبعش گرمه مرضیه جان اره ربط داره شما اگه گرم باشید و بازم چیزای گرم بزنید به سرتون ریز ...

سلام امیدوارم پیام منو ببینید. اگر گروه تلگرام در مورد ریزش مو دارید منو عضو کنید لطفا. من تازه به این تاپیک اومدم و مشکل ریزش دارم. 

کارهایی که در قدم اول باید انجام بدین: 1-انجام آزمایشهایی که لیستش رو گذاشتم و اگه مشکلی داشتین رف ...

اولین قدم، پیدا کردن یک متخصص پوست خوبه، الان هم همه پزشکای عمومی های زدن پوست، مو و زیبایی.  واقعا متخصص پوست پیدا کردن سخت شده. اون برات آزمایش می نویسه . بعد بقیه مراحل درمان را زیر نظرش طی می کنی...