2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650888 بازدید | 28494 پست
اما بهناز جون ازت یه خواهشی دارم من خودم عاشق موهامم اعصاب و اعتماد بنفسم کامل به موهام وصله اما افسردگی و انزوا برای شما که جوونی حیفه اینهمه ادم که بخاطر کشکل شیمی درمانی یا هرچیز دیگه مو ندارن قوی باش و مشکلتو حل کن میدونم گفتنش راحته اما از خدا کمک بگیر
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...
این ذغال فعال چیه از عطاری بخریم دستور این روش رو مینا جان از کجا اوردی
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی مامی کوچولو والا دیگه روحیه ای برا ادامه ندارم..سعیمو میکنم که به خودم انرژی بدم و بگم خدا درمانشو بهم نشون‌میده ولی واقعا حرف دیگران حتی به شوخی در مورد موهام آزارم میده و بیشتر اعتماد بنفسمو پایین میاره..میترسم از روغن ها استفاده کنم و چون موهای فوق العاده چربی داره بیشتر بریزه..برا درمان شوره هم هرشامپویی رو استفاده کردم حتی تو شامپو سرکه سیب ریختم ولی فایده نداشت..کسی مث من ریزش موی آندروژنیک حاد نداشته که راه حلی پیدا کرده باشه؟
بهناز جان اگر مشکل شورت و چربی موهات اذیتت میکنه این شامپوس درمالیست که برای موهای چربه خیلی خوبه من پیشنهاد میکنم امتحان کنی ازاینترنت بخر چون ماهر داروخونه ای رفتیم نداشت بعدشم حرف دیگرانو ول کن من یه خاله دارم از اول جوونیش موهاش ریخت الانم خیلی کم شدن موهاش انقد که بودونبودشون فرقی نداره چندبارم دنبال این روای درمان لیزر رفت اثرنکرد اما ایناباعث نشده شادیشو از دست بده
توی فروشگاه5040 هم یه دوره درمان هست که خودشون میگن برای ریزش موی ارثی هم مفیده چون طبیعی امتحانش بی ضرره
2740
روغن نارگیل طبعش گرمه مرضیه جان اره ربط داره شما اگه گرم باشید و بازم چیزای گرم بزنید به سرتون ریزشتون بیشتر میشه ولی ولییی سیر و پیاز معمولا به اکثر افراد میسازه یک بار تستش کنید اگه ریزشتونو بیشتر نکرد ادامه بدید ولی اگه بیشتر شد دگ نذارید شما باید سرتونو خنک کنید اول کار هم با روغن شروع نکنید اول ماسک بعد کم کم روغن هم بذارید چون روغن همون اول کاری برای موها خیلی سنگینه ولی در کنار ماسکا اصلاح تغذیه و طبعتونو فراموش نکنید چون درمان اصلی اصلاح این دوتاس ماسک فقط کمک کنندس
باید ماسکا رو امتحان کنید تا بفهمید چی بهتون میسازه و چی بهتون نمیسازه برای اینکه بفهمید ریزشتون از گرمیه یا سردی راحتترین راهش اینه دستتونو بذارید روی سر اگه همون لحظه گرما احساس کردید از گرمیه اگه با یکی دوثانیه تاخیر گرماشو احساس کردید سرتون سرده ولی وقتی مزاج کلی بدنتون اصلاح بشه یه قدم خیلی خیلی بزرگ برداشتید برای رسیدن به موهای خوب یا قطع ریزش اصلا هم نگران این نباشید چون من موهام مثلا سیصدتا میریزه دگ نمیرسه زیر ده تا من خودم سیصد چهارصدتا رو تجربه کردم ولی الان یک سال و نیمه بالای سی تا نریخته و مدت خیلی طولانی زیر ده تا موند نا امیدی و استرس خودش ریزش میاره
همه بیماریهایی هم که باعث ریزش میشه از همین بهم خوردن مزاجمونه اگه اصلاح بشه اونا درمان میشن مزاجم که اصلاح بشه مو دوباره شروع به رشد میکنه حتی اگه ماسک نذارید ماسک فقط کمک کنندس و برای اینه که روند رشد رو سریعتر کنیم و مثل کودی که به درخت میدن موها رو تقویت کنیم که ضعیف نشن
سوگند شما از قدیمی ها هستین نه؟ الان اوضاع چطوره؟ من یه مدت مشغله داشتم ول کردم همه چی رو. دوباره موهای ریز که دراومده بود ریخت. فرق سرم زود پر میشه ولی شقیقه هام اصلا پر نشده. حتی با اینکه بهم گفتن زیار ماساژ بدم. ولی نشد.چی کار کنم؟
بهترین راه تغییر عادات، تمرکز با تمام انرژی بر روی عادت جدید است.
پس:من متکی به نفس و پر غرورم.
ارغوان جان اگه شرایط خوب بدنی ( نبود بیماری و تعادل مزاج ) و ذهنی (نداشتن استرس و اعصاب ) برای موها فراهم باشه اصلا نمیریزه اون مدت که همه چی رو ول کردید احتمالا مشکلی چه جسمی چه ذهنی باعث شده موهاتون بریزه ولی اشکال نداره دوباره شروع کنید انشالله دوباره موها در میاد و فرقتون پر میشه

ماساژ به تنهایی خیلی کارساز نیست با ماسکهاس که خودشو بیشتر نشون میده
همراه روغن زیتون و سیاهدونه جاهایی که کم پشت تر هست رو ماساژ بدید حداقل روزی ده مین جواب میده

اصلاح تغذیه اتون رو هم فراموش نکنید
اگه اوضاع موهاتون زیادی حاده هفته ای یکی دوبار ماسک کمه بیشترش کنید حداقل هفته ای چهار پنج روز ماسک بذارید یکی دوروزم استراحت و در کنارش اصلاح مزاج داشته باشید
امکان نداره موهاتون خوب نشه

بله من تقریبا از قدیمیا هستم خداروشکر الان وضعیت موهام خیلی خیلی خوب شده ریزش که خیلی وقته دگ ندارم و رویش هم همچنان ادامه داره و هنوزم با اینکه فرقم بسته تر شده بازم یه عالمه موی ریز و نازک دارم :)