2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650171 بازدید | 28493 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا چرا اینجوریه، هر کس برای خودش ی چیزی میگه،هیچکس جواب هیچکس رو نمیده،یکی میگه روغن کندش میزنه،یکی میپرسه روغن کندش رو چجوری درست کردی،بعد هیچکس جواب نمیده،کلا هر کس برای خودش داره راحل جدا ارائه میده،آدم میمونه چی کار کنه، گیج میشه 

با سلام به همه و روزتون عالی.در مورد ریزش مو و درمان قطعی آن میخواستم مطلبی بیان کنم.دختر من چند سال بود که از ریزش مویش ناراحت بود و برای درمان به بهترین دکترای طب مدرن و طب سنت بردم و هزینه های زیادی برای درمان دادم ولی نتیجه عالی نگرفتیم ضمنا دختر من تازه نامزد شده بود و قبل از نامزدی ریزش مو شروع شده بود و میشه گفت که بیش از 50 درصد موهایش ریخته بود تا اینکه یک شامپو را بهش معرفی کردند و با استفاده آن الحمدالله ریزش مو کاملا از بین رفت و الان نتنها ریزش ندارند بلکه شاهد رشد مو نیز است از این بابت خیلی خوشحالیم و خدارو شاکریم.هر کسی هم که ریزش مو داره اگه از این شامپو استفاده کنه میدانم که نتیجه صددرصدی بگیره.ضمنا افراد زیادی را دیده ایم که آنها هم با استفاده از این شامپو نتیجه صددرصدی گرفته اند حتی پسر عمویم سر طاسی داره به ایشون پیشنهاد دادم چند روز پیش خانومش بهم زنگ زد و تشکر کرد و گفت که بعد از استفاده شامپو داره موهاش رشد میکنه و از جاهای طاس مو درمیاره.ظمنا این شامپو هم ضدریزش است و هم ضد شوره.ضد موخوره.ضد قارچ.ضدجوش .ضد خارش سر . تقویت کننده مو . کاهش چربی سر به ما گفتند این شامپو لنگه نداره و ضمنا یک شامپوی کامل و روزانه است . امیدوارم مطالبم برای همه مفید واقع بشه

2738
سلام دوستان من شنبلیه امتحان کردم برگ سبزش ولی بعدش بهترین گزینه تخمش بوده تخمش پودر کنید ...

سلام ببخشید میشه پودر نکرد و خیسش کرد بعد هف هش ساعت آبشو ب موها زد؟

🥀 ง •̀_•́)ง)
خواهرم مشکل ریزش موی شدید داره که به خاطر کنکورش بود بعد کنکور دیگه همون طور مونده خیلی دکتر بردیم ...

چه دارو و آمپولایی زد که حساسیت نشون داد؟

با هرنفس به خدا نزدیکتر میشوم.باهرنفس دوست داشتنی تر میشوم.باهر نفس به مرکز کائنات نزدیکتر میشوم.با هر نفس رسیدن به آرزوهایم را میبینم.خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم
2706