2733
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1652047 بازدید | 28495 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نازی جان همه چی هر روز خوردنش ضرر داره باید فاصله دار باشه شما هر روز بیا چای دارچینی بخور با اونهمه ...

عزیزم من تو چند صفحه توضیع شرایط خودمو دادم شما چطوری ریزشتون اوکی سده

2742
چطور حل شد؟ ببخشيد شما چند ساله هستيد ميخواستم بدونم درمان تا چه سني جواب ميده

من ۳۵سالمه. ریزش مو اگر هورمونی و ارثی. باشه  درمان نمیشه فقط کنترل میشه .

ریزش مو بر اثر استرس،کم خونی،کمبود ویتامین، کبد چرب و اختلالات تیروییدی ،با برطرف شدن عامل بوجود آورنده ،متوقف میشه یعنی یه جورایی درمان میشه ولی داستان هورمون و ریزشهای آندروژنیک متفاوت هست.

شما مشکلت روبگو تا من کامل روشنت کنم .

2740
ریزش شما ارثی و هورمونی بوده یا تغذیه و استرس و تیرویید؟؟

من اصلا مجرد بودم ریزش نداشتم از وقتی ک ازدواج کردم و رنگ کردم وارد استرس های شدید شدم موهای زائدم بیشتر شد گریهمیکردم واسهموهام سکه ای ریخت کلا شبا بلند میشدم بالش خودمو نگاه میکردم ک میریزه یا ن داستان داشتم هنوزم استرس دارم در صورتی ک چند بار پر پر شد موهام حتی از قبل بیشتر اما میگفتم بازم میریزه و میریخت مشکل از چیه نمیدونم

پگاه خانم کف سرم خیلی چربه هر کاری میکنم چربی سرم کمتر نمیشه و باعث شده ریزش موهام خیلی زیاد بشه

ی شامپو میگم اگه مازندران باشین استفادش برای موهای چرب فوق العادس خدایی Acm s برای موهای چرب و ضد خارش معجزه میکنه64 قیمتش هس

دکتر نوروزیان متاسفانه فقط یک دکتر داروساز هستن و کوچکترین تخصصی در زمینه پوست و مو ندارن و محصولاتش رو ظاهراً به اسم گیاهی معرفی می‌کنه ولی این یک دروغ بزرگ هست حالا شاید برای رد گم کردن چند تا قطره عصاره گیاهی هم میندازه تو محلولش که بوی گیاهی بگیره  ،نوروزیان در محلولش خطرناکترین داروهای هورمونی و کورتونی رو می‌ریزه که عوارض وحشتناک داره و تا زمانی که مصرف میکنی خوبه ولی تا قطع میکنی دوباره موها بشدت میریزن 

درآمد پولی نوروزیان به حدی زیاد بوده که دکترهای دارو ساز دیگه رو هم به فکر انداخته و دارن دست به کار میشن که اونا هم این داروها رو که سالها در دسترس بوده و چیز جدید و معجزه ای نیستن رو با هم مخلوط کنند و بدن به مردم.

این داروها داروی ریزش مو نیستن بلکه رویش مو از عوارضشون هست و هیییییچ پزشک با وجدانی که ذره ای شرافت و وجدان داشته باشه هررررگز تحت هیییچ شرایطی این داروها رو برای رویش مو برای کسی تجویز نمیکنه.

2706