2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1654868 بازدید | 28495 پست
بله عزیزم دکتر طب سنتی رفتم لازم نیس برای تمام عمر یه سری چیزا خورده نشه دوره داره چند ماه رعایت کنی ک‌مزاحت متعادل شه،بعدش میتونی بخوری اونارو،ولی اینبار همراه با مصلحشون مثلا اگر ماست براتون ممنوعه،چند ماه نمیخوری،وقتی مزاجت متعادل شد،ماست رو با مصلحش که گرمی باشه مثلا سیر یا گلپر بخور
💖 Give this world good energy

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نازی جان همه چی هر روز خوردنش ضرر داره باید فاصله دار باشه شما هر روز بیا چای دارچینی بخور با اونهمه خواص مطمئن باش ی مشکلی ایجاد میکنه برات،مثلا باعث میشه فشار خ.ن بالا بیاری همه چی باید متعادل باشه مثلا هفته ای دوبار بخورین چای سبز نه هروز
2740
مرسی عزیزم.کتابم دانلود کردم 163 صفحه بود حتما میخونم.دستت درد نکنه بابت راهنمایی.امیدوارم موهای منم مثله شما بشه.فقط ی سوال آخر. شامپو که استفاده کنم ؟؟؟؟موهام چرب. همین که به پسر خوب معرفی کردید خوبه برای منم ؟؟
خواعش میکنم عزیزم من خودم از اونایی بودم ک ساقه موهام خشک ولی کف سرم بشدت چرب بود امروز حموم بودم فردا کف سرم دونه های سفید چربی داشت باعث میشد چهارتا دونه موهام بهم بچسبن از ریشه و فرقم بدتر دیده شه یه دوره صابون دوازده گیاه ان جی زدم میتونم بگم عالی بود فقط ساقه موهامو خیلی خشک میکرد ک برای اونم یه ابرسان مو خریدم ۱۴هزار تومن،بعد حموم و قبل سشوار ب موهام میزدم که هم اون زبری بخاطر صابون میرفت،هم موهام بخاطر سشوار اسیب نمیدید بعدا هم ک رنگ گذاشتم صابون رو قط کردم چون رنگ موهامو خراب میکرد زود روشن میشد،بجاش شامپو چای سبز پرمون زدم ک واقعا عالیه یغنی شامپوم ک تموم میشه یکی دو بار از شامپوی دیگه میزنم اصن کف سرم تمیز نمیشه
امیدوار هم نباشین مطمئن باشین من وقتی امیدوار بودم نتیجه نمیگرفتم وقتی مطمئن شدم نتیجه گرفتم! فرق داره وقتی امیدوارین یعنی ب بدنتون دستور میدین هی تغییرات رو موکول کنه به اینده!
مرسی عزیزم از روحیه دادنت.من واقعا الان دارم تایپ میکنم ذوق دارم.حتما مطمئنم برای منم فایده داره.ولی به قول شما اول و حتما باید طبع بدن بشناسم و اصلاح کنم بعد شروع به بقیه کارا....
2706