2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حرفش گوش نده سرش شيره بمال. با قوربون صدقه راضيش كن... اتفاقا دختري كه مرتب و خوش اب و ونگ باشه خواستگار مياد ... البته نميگم جلف باشيااا نه

بقيه اكثر دخترا چجورن تو هم اونجوري باش، توي فاميل اگه زياد گير ميدن يكم رعايت كن حالشونو 

. ولي بعضي وقتا هم مامانا اشتباه ميكنن ، فكر ميكنن مثل جوونياي خودشون بايد باشي

حرفش گوش نده سرش شيره بمال... اتفاقا دختري كه مرتب و خوش اب و ونگ باشه خواستگار مياد ... البته نميگم ...

تو فامیل من با حجاب ترینم مرسی از راهنمییت عزیزم ولی گاهی وقتا که میبینم حرص میخوره منم ناراخت میشم

2738
تو فامیل من با حجاب ترینم مرسی از راهنمییت عزیزم ولی گاهی وقتا که میبینم حرص میخوره منم ناراخت میشم

بشين دوستانه با ارامش نصيحتش كن يا اينكه به يكي ديگه كه راختي باهاش بگو بياد به مامانت نصيحت كنه شايد قبول كرد. ناز مامانت بكش يكم نرم بشه

سلام 

آدم دوران نوجوانی ،فکر میکنه پدر مادر بهش زور میگن .....گیر میدن .....دخالت میکنن و....

اما زمان که میگذره تازه متوجه میشه اونا فقط خیر و خوبی شو میخوان .

من دختر آرومی بودم.ولی با این حال یواشکی هایی داشتم که پاشم خوردم 

الان میگم کاش پدر مادرم بیشتر حواسشون بهم بود 

هرچند اون زمونا فکر میکردم مادر سختگیری دارم که درکم نمی کنه 

🍓

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
سلام  آدم دوران نوجوانی ،فکر میکنه پدر مادر بهش زور میگن .....گیر میدن .....دخالت میکنن و.... ...

سلام 

خیلی خیلی ممنون بابت حرفهاتون و پنداتون 

تازگیا دیگه یواش یواش دارم قبول میکنم

2706