2733
2739
عنوان

حتي امام حسينم دست رد به سينم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 140 پست

چقدر زود نا امید می شید من دوستایی دارم که ۵   ۶ سال منتظرن هنوز دوستی دارم بعد ۴ سال شد یکی دیگا بعد ۲ سال ... واقعا ۱۱ ماه اقدام انقدر نا امیدی؟؟؟😑😑😑😑

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
عزیز دلم بسپار بخدا .بعدم واسه ناامید شدن به نظرت خیلی زود نیست؟

بعده ٥سال زوده؟؟؟؟از روزي كه خواستم بچه دار شم هزار تا درد گرفتم دكتر ميگفت فعلا نه تا وقتي كه اوكي داد اونم نشد

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ايشالا به سر تك تكشون بياد بفهمن حال مارو منكه ديگه پامو تو روضه نميزارم شدم مضحكه ي مردم 

آخی عزیزم دلت شکسته اللهی بحق این شبا ودل شکسته ت به مردات برسی امید داشته باش ناراحت نباش به خودت امید بده

چقدر زود نا امید می شید من دوستایی دارم که ۵   ۶ سال منتظرن هنوز دوستی دارم بعد ۴ سال شد یکی دی ...

من سنم بالاست فشار از همه طرف روم زياده نميتونم انقد اروم باشم

2728
😂😂😂😂انگار دور از جوووون دکتر زنانه🙈🙈

واقعا خیلی برای منم عجیب بود این حرفشون 😑😑    بچه رو از امام رضا باید بخوایی 😐

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
آخی عزیزم دلت شکسته اللهی بحق این شبا ودل شکسته ت به مردات برسی امید داشته باش ناراحت نباش به خودت ا ...

مرسي قربونت برم دلم خيلي وقته شكسته فقط خدا نميبينه

هرکس رو با این مشکل دیدم تنها زمانی باردار شده که ناامید شده میدونی چرا؟! چون استرس نداشته! بهش فک ...

من کلا ناامیده ناامیدم استرس چیزیم ندارم چرا نمیشه پس 😂

دلم برای خودم تنگ شده ...  
من سنم بالاست فشار از همه طرف روم زياده نميتونم انقد اروم باشم

چند سالته مگه عزیزم..؟؟؟؟ بخدا حرف مردم همیشه هست فکر کردی اینایی که میگم خانوادشون گل و بلبله؟؟؟ نه اونا هم مشکلات دارن ولی نا امید نمیشن

2740

اول امضامو بخون.و دوم هم اینکه من3ساله منتظرم و حداقل 2ساله توی هر مراسم مذهبی دارم نذر می کنم واسه بچه.هر چیزی زمان خودشو داره.و اونم دست ما نیست. پس بهتره از زندگیمون همینطوری که هست لذت ببریم تا زمانش برسه.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

عزیزم زمان تعیین نکن منم میگفتم میخوام روز شیرخوارگان بی بی چک بزنم همش تو تصوراتم این بود مثبت میشه ومیرم مراسم شیرخوارگان

اتفاقا جلو انداختم ویه روز زودتر از شیرخوارگان پریود شدم منم احساس کردم واقعا دنیا روسرم خراب شد ولی خدا خودش حواسش به بنده ش هست

درکت میکنم من یه دوست دارم بچه دار نمیشد آدم خرافاتی هست ویه بارم سقط کرده بود تا اینکه بچه دار شد وفهمید منم سقط کردم دیگه بامن سرد شده وحتی وقتی خودش بهم پی ام میده درموردبچه ش سوال میکنم میخونه جواب نمیده درواقع یکی دیگه از دویتام گف اون میگه من دویت ندارم وقتی باردارم کسی منو ببینه یا از بچه م چیزی  بدونه چشمم میزنن قبلا هرکی چیزی میگف اصلا توجه نمیکردم ابن سری خیلی دلم شکست

ولی توکلم به خداست چون می دونم هیچ دل شکستهوای رو بی جواب نمی ذاره

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
من کلا ناامیده ناامیدم استرس چیزیم ندارم چرا نمیشه پس 😂

منم همینطور

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

شکسته ای رو

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
بعده ٥سال زوده؟؟؟؟از روزي كه خواستم بچه دار شم هزار تا درد گرفتم دكتر ميگفت فعلا نه تا وقتي كه اوكي ...

چندسالته من ۳۳ سالمه هنوز شرایطم اوکی نشده برا اقدام اطرافیانمم جرات ندارن حرفی بزنن 

2706