2737
2734
عنوان

حتي امام حسينم دست رد به سينم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 140 پست
ديگه هيچ اميدي ندارم خستم ازبس گفتم ماه ديگه اين ماه مطمئن بودم كه حاملم كلي علايم داشتم حتي بي بي چ ...

اگه دارو و امپول گرفتی بی بیت بخاطر این مثبت شده دیگ 

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
داغون شدم مخصوصا وقتي كلي التماس خدارو كني و ناميدت كنه

عزیزم خدا نا امید نمیکنه شاید زمانش نرسیده 

بعضی حاجات طول میکشن برآورده بشن 

باید راضی باشی به رضای خدا و اگه حاجت نگرفتی اینجوری نا امید نشی ،نذرکن برای شاهزاده آقا علی اصغر 

به نیت مادر شدنت و  صدقه بده برای سلامتی آقا امام زمان و توسل کن  بهشون و صلوات یا خیرات نذر کن برای شهید هادی و شهید سامانلو ، امضام رو بخون آخرش لینک تاپیک حاجت روایی هست بخون کامنتهارو خیلی ها حاجت گرفتن 

الهی خدا به بزرگی خودش و به  حرمت ائمه حاجت دل همه رو بده مخصوصا منتظرهای عزیز مادر بشن 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
ديگه هيچ اميدي ندارم خستم ازبس گفتم ماه ديگه اين ماه مطمئن بودم كه حاملم كلي علايم داشتم حتي بي بي چ ...

شاید بارداری شیمیایی داشتی لقاح میشه اما نمیچسبه به رحم برامنم پیش اومده آزمایشم دادی؟

2740

یعنی سقط کردی؟

گلم خیلی از جنین هایی وه سقط میشه مشکلاتی مثل عقب موندگی و یا اختلال ژنیتیکی دارن

دوست داشتی یه بچه ناقص داشته باشی

امام حسین خیلی هواتو داشته

برو ازمایش بذه شاید لکه بینییا خونریزیت از حامله بودن باشه.با توجه ب ببی چکت. 

دادم منفي بود ١بود بتام ديدم عقب انداختم خوشحال شدم گفتم منم حتما مثل اونام كه ازشون دير نشون ميده ولي نشد

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏

هرکس رو با این مشکل دیدم تنها زمانی باردار شده که ناامید شده

میدونی چرا؟! چون استرس نداشته!

بهش فکر نکن! اصلا فکر کن که تا سال اینده همه چی رو میذاری کنار ، فکروخیال بچه دار شدن رو قرص و دارو رو

شک نکن حامله میشی

بسپار به خدا

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
امام رضا مخصوص بچه دادنه نه امام حسین؟😐

😂😂😂😂انگار دور از جوووون دکتر زنانه🙈🙈

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
یعنی سقط کردی؟ گلم خیلی از جنین هایی وه سقط میشه مشکلاتی مثل عقب موندکی و یا اختلال ژنیتیکی دارن د ...

نه سقط نكردم پريود شدم 

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏
2706