2737
2734
عنوان

حتي امام حسينم دست رد به سينم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 140 پست
بچه رو فقط باید از امام رضا بخواهی  بعدشم صدقه زیاد باید بدی

معنی امضا تون رو میگید لطفا ؟

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
توکه هنوزیازده ماه اقدامی پس من چی بگم هرکی حامله میشه همه به من سرکوفت میزنن توعرضه نداری بچه بیاری ...

فقط ايشالا به سر تك تكشون بياد بفهمن حال مارو منكه ديگه پامو تو روضه نميزارم شدم مضحكه ي مردم 

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم مثل شما اينجا زياد پيام ميزارن.منم ميگم خدا به حضرت مريم كه دختر بود حضرت مسيح را داد.مشكل شما آسان است توكل بخدا وابوالفضل بكن هر موقع مصلحت شد ميدهد .اگه خداي نكرد بچه ميداد اما مشكل داشت بعد تولدش بخاطر خودخواهي خودت عذاب وجدان نمي گرفتيد.در خبرها داشتيم در كربلا بيسو سه نفر ارامنه با شفاي يه جوان ارمنه مسلمان شدند.نا ايمد نشو حكمتي است .دعاي توسل بخوان

2728
امام رضا مخصوص بچه دادنه نه امام حسین؟😐

خدا نکشتت😂😂😂😂

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

توکل کن به خدا ... نا امید نشو خواهرم ... ایمان داشته باش به خدا و مهربونیش و صبوری کن ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2740
عزیییزم . انشاءالله ماه دیگ . برات دعا میکنم

ديگه هيچ اميدي ندارم خستم ازبس گفتم ماه ديگه اين ماه مطمئن بودم كه حاملم كلي علايم داشتم حتي بي بي چكم مثبت شد اونم واضح نه كم رنگ

بچه رو فقط باید از امام رضا بخواهی  بعدشم صدقه زیاد باید بدی

وییییییییی.....

امام رضا مهارت دارن امام حسین ندارن...😂😂😂

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم
خدا صلاحتو بهتر میدونه هیچوقت هیچ‌چیزی رو به زور از خدا نخواه 

من تو زندگيم عادت كردم كلا چيزيو از خدا نخام حاجت روايي برام شده خواب و رويا

2706