2733
2734
عنوان

حتي امام حسينم دست رد به سينم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 140 پست
عزیزم زمان تعیین نکن منم میگفتم میخوام روز شیرخوارگان بی بی چک بزنم همش تو تصوراتم این بود مثبت میشه ...

کاش بی جواب نذاره.والا من که دلم از شکستن گذشته. پودر شده دیگه(نمیدونم باید بخندم یا گریه کنم)

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
عزیزم زمان تعیین نکن منم میگفتم میخوام روز شیرخوارگان بی بی چک بزنم همش تو تصوراتم این بود مثبت میشه ...

نميدونم ولي باور كن تواين همه مدت دنبال يه معجزش بودم ولي نداد 

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش بی جواب نذاره.والا من که دلم از شکستن گذشته. پودر شده دیگه(نمیدونم باید بخندم یا گریه کنم)

پس همدرديم اخه تا كي تو تنهاييامون بشكنيم 

دادم منفي بود ١بود بتام ديدم عقب انداختم خوشحال شدم گفتم منم حتما مثل اونام كه ازشون دير نشون ميده و ...

برات دعا میکنم. حال روحیت تاثیر منفی داره تپی باردار شدن. استرس سمه.خودتو از حاشیه ها دور نگه دار. سعی کن با نزدیک شدن ب خدا وقران و اعمه ارامش لازم رو بدست بیاری.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
2731

دلم گرفت از این همه نا امیدی خواهر من بیست سال بچه دار نشد بعد هم دو تا دختر خوشگل پشت سر هم خدا بهش داد از خدا طلب صبر داشته باش یه حسینیه نزدیک خونمون سفره حضرت رقیه پهن می کنن سیسمونی نوزادی تبرک میکنن میدن خانومایی که آرزوی بچه دارن خییییییلی هم حاجت گرفتن من براهر کی لباس گرفتم نیت کردم براش سال بعد با بچش اومدهچند دست سیسمونی هم اورده برای حاجت دارا حالا امسال به نیت شما یکی بر میدارم انشالله سال دیگه بچه بغل باشی

یه دوستی داشتم . ۴ سال بود اقدام داشت و نمیشد خیلی خیلی زجر می کشید هر چی دکتر بگی رفت .حتی دعا و چله بری و این کارا همه چی انجام داد..  ۳ بار ای  وی اف کرد هر ۳ بار نگرفت سقط شد

.خلاصه یه بار با دل شکسته نذر کرد واسه بچه های بهزیستی ۱۵۰ تا غذا درست کرد برد  باورتون نمیشه همون ماه حامله شد .... الان دخترش یک سالشه😍😍  خدابزرگه فقط باید وقتش برسه و بنده هم نباید نا امید بشه

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
چندسالته من ۳۳ سالمه هنوز شرایطم اوکی نشده برا اقدام اطرافیانمم جرات ندارن حرفی بزنن 

عزيزم داري ميگي شرايطم اوكي نشده همه به من ميگن چي ميخاي همه چي داري انكار مثل پتك تو سرم ميكوبن اخه اينهمه التماس نبايد جواب داشته باشه

نميدونم ولي باور كن تواين همه مدت دنبال يه معجزش بودم ولي نداد 

می فهممت

صبر کن سیاه دونه وعسل 

سیاه دونه وخرما  قبل اقدام تون بخورید

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
منم همینطور

چقد نا امید داریم بابا یکم امیدوار باشید شاید من اعتماد بنفسم خیلی بالاس که یکسال اقدام کردم نشد فقط یبار دکتر رفتم بعدشم الان دوباره جلوگیری میکنم و بیخیالم 

یه دوستی داشتم . ۴ سال بود اقدام داشت و نمیشد خیلی خیلی زجر می کشید هر چی دکتر بگی رفت .حتی دعا و چل ...

اخه عادت كردم يه چيزو انقد سخت بهم ميده كه وقتي بهش ميرسم ازش بدم مياد 

دلم گرفت از این همه نا امیدی خواهر من بیست سال بچه دار نشد بعد هم دو تا دختر خوشگل پشت سر هم خدا بهش ...

قربونت برم الهي كه انقد مهربوني خيلي يادمن باش دارم نابود ميشم از غصه

عزيزم داري ميگي شرايطم اوكي نشده همه به من ميگن چي ميخاي همه چي داري انكار مثل پتك تو سرم ميكوبن اخه ...

هرچی میکشیم از دست این اطرافیانه اصلا فرصت نمیدن ادم فکر کنه ببینه واقعا بچه میخاد یانه. منم شرایط مالی اوکیه هنوز درحال فکر کردنم نمیدونم واقعا بچه میخام یا نه

من کلا ناامیده ناامیدم استرس چیزیم ندارم چرا نمیشه پس 😂

اولا ممکنه در ضمیرناخوداگاهت استرسی باشی😊

ثانیا صبور  باش😃

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!