2737
2734
مامانم یادم داد

منم بلد بودم

قران رو از رو میخوندم توی مسجد تعجب میکردن خانوما

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
😂😂😂😂 ولی خدایی بچه گناه داشت

خیلی

فکر کنین سر ظهر، اوج داغی هوا، ماشین تو حیاط

یکی گفت لااقل میفرستادیش تو حموم اب بازی کنه طفلی

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی فکر کنین سر ظهر، اوج داغی هوا، ماشین تو حیاط یکی گفت لااقل میفرستادیش تو حموم اب بازی کنه طفل ...

امیدوارم که دیگه این کار زشتشون رو تکرار نکرده باشن. بجوری شدم بخدا 

راستی شما طلبه هستی؟ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
امیدوارم که دیگه این کار زشتشون رو تکرار نکرده باشن. بجوری شدم بخدا  راستی شما طلبه هستی؟  ...

اره واقعا

بله، طلبه ام

2728
😁شوهرت فامیلته چه نسبتی دارین؟

اره نوه خاله مامانم😂😂اما چون رابطمون خیلی نزدیک و با خواهرشوهرمم اون زمانی خیلی صمیمی بودم رفتم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
آفرین به مامانت👏 معلمه؟به چه روشی بهت یاد داد؟

نه معلم نیست.مامانم دیپلمه...االبته شاغل بود. خیلی زن کاردرست و عاقلیه...دیوان حافظو حفظه

خودش هم بهم نوشتن خوندن یادداد.هم حفظ شعر(باهم مشاعره میکنیم اکثر اوقات)

بهم انگلیسی  هم یاد داد

طوری که الان توخونه با بابام انگلیسی حرف میزنم اکثر اوقات..

با یه سری فلش کارتا بهم یاد میداد..برای زبان از بچگی توی خونه مطلق برنامه کودک خارجی میدیدم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
2740
مامانم یادم داد

من ی بار تو 20 سالگی مشابه کار تورو انجام دادم از این دستگاه های افزایش آلت تناسلی مردانه که ماهواره تبلیغ میکردو داشت  نشون میداد بعد من گیر دادم این چیه اونموقع مث الان قبح این چیزا نریخته بود که تو تبلیغا قشنگ عنوان کنه گرم کننده و افزایش دهنده و... فقط میگفت مخصوص آقایان منم به بابامو شوهرخواهرم نگاه میکردم میگفتم این چیه؟یعنی چیکار میکنه؟یادمه سر سفره ام نشسته بودیم هیچکس پا نگرفت دفعه بعد که تبلیغرو دیدم رفتم تو کوکش تازه فهمیدم چه گندی زدم😆

من ی بار تو 20 سالگی مشابه کار تورو انجام دادم از این دستگاه های افزایش آلت تناسلی مردانه که ماهواره ...

عالی بودی...

منم هنوز که 19 سالمه فک میکنم 16 17 سالگی یه چیزایی از مامانم میپرسیدم...مامانم میدونست  اما میگفت نمیدونم

خیلی خجالت میکشم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
     عالی بودی... منم هنوز که 19 سالمه فک میکنم 16 17 سالگی یه چیزایی از مامان ...

چند سال دیگه خجالت نمیکشی منم ی زمانی از ی چیزایی از مامانم خجالت میکشیدم مثلا ی کلماتی یا جوکو... مثلا یکی دو بار مامانم اس ام اس جوکامو خوند بی ادبی بود هیچی ام نگفت ولی من تا مدت ها خیلی خجالت میکشیدم اما الان همه چی خیلی عادیه انگار

اره واقعا بله، طلبه ام

میشه خصوصی حرف بزنیم لطفا 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
واااای یاد ی چیزی افتادم😂 من ی بار با پسر عمم که چند سالی ازم کوچیکتر بود الاکلنگ سواری میکردم من ...

😂😂😂

وای منم یه بار با مامانم رفته بودم مشاوره.چون نوبت دندون داشتم دیگه مامانمم منو با خودش برد ک بعدش ب ...

کلا مامانتو با خاک یکسان کردی 😃

پسر دوست من رفته بودن دبی تازه به مقوله حجاب و بی حجابی پی برده بود برگشته بودن ایران ی پسر که موهاش ...

😃ای جانم .

2706