2752
2734

یہ بار مارفتہ بودیم چالوس بعد ھمہ میوھا ونوشیدنی ھاشون رو بہ سنگای رودخونہ گیر دادہ بودن کہ خنک شہ نمیدونم چرا یھو منو جو تمیزی گرفت فکر کردم اینا اشغالن تو اب رفتم از سنگا ھمہ رو ازاد کردم تا رودخونہ تمیز شہ چشمتو روز بد نبینہ نیم ساعت بعد یہ گلہ ادم ریختن سمت چادر ما بابام مجبور شد بہ ھمشون خسارت بدہ 

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عجب شری بودی یاد تبلیغ پودر لباسشوییه افتادم.اون دختر شیطونه که عمدا خرابکاری میکنه.مامانت فهمید کار ...

اره بعد خیلی بد بود پرتم کرد بیرون😏😂😂دوشب خونه شوهرم اینا خوابیدم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
وای خدا عجب جرئتیییییی😲

اره خیلی 😂😂کلی بود هان خیلی زیاد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
یہ بار مارفتہ بودیم چالوس بعد ھمہ میوھا ونوشیدنی ھاشون رو بہ سنگای رودخونہ گیر دادہ بودن کہ خنک شہ ن ...

😂😂😂😂مثل من کارت به کتک نرسید؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یه موضوع که همیشه با خواهرم دعوا میشد این بود که کاغذای کیک رو مال همرو برمیداشتیم ، بعد مجوعیدیم.

آخه لامصبها خیلی خوشمزه تر از خود کیکها بودن😃😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
هیچی. تو کف بودم که مدفوع یعنی چی. بعد مامانم بهم گفت

الهی 😃😃

دقیقا😂

😂😂ولله

عجب سیاستی داشتن مامان باباتون     بازخوبه گفتن برین اب بازی. یکی از اشناها میگفت ظهر، بچ ...

😂😂😂😂

ولی خدایی بچه گناه داشت