2752
2734

شوهرم تعریف کرد یه روز بچگیاش عموش تصادف میکنه زنگ میزنن خونه ایناخبر بدن شوهرم برمیداره طرف میگه بگو به بابات عموت تصادف کرده تو کلینیکه شوهرمم که بچه بودگفت زیادمتوحه نشدم، وقتی باباش میاد شوهرم میگه فلانی زنگ زدگفت عموتصادف کرده الان تو پیک نیکه😀😀

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همه فامیلشون کتک خورده ی بار شوهر خالش با تسبیح میزنه رو سرش خودش میگه حس می‌کنم جاهای مهرهای تسب ...

😂 نه خواهر من فقط از مادرم کتک میخوردم کسی هم جرات نمیکرد منو برنه. جزء مادرم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
😂به نقاشی اعضای بدن انسان نوچ ولی نقاشی خیلی دوست دارم اما ادامه ندادم ولی اگه دنبالش میرفتم یه است ...

الهی 😀

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
این چیزایی که تو میگی واقعا وحشتناک بوده😓😄  دلم واقعا واسه مامانت سوخت بیچاره چی میکشیده از ...

😂😂😂واقعادباید سجده ی شکر بجا بیارم. خدا بهم رحم کرده 

با دختر داییم توی باغ میرفتیم لب استخر، پاهامونو میزدیم توی اب شلوارامون خیس میشد، مامانامون دعوا میکردن. ماهم یه دستمال بزرررررگ میذاشتیم توی لباسمون قلمبه میشد در حد ماه نهم ،که بعد اب بازی پاهامونو خشک کنیم شلوارامون خیس نشه، میگفتن اون چیه زیر لباس؟میترسیدیم بگیم چیه و برای چه کاری  

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
هیچی  دیگه هر کدوم متواری شدن یه سمتی😂😂 اخه شهرامون دور بود چن روزی مهمونشون بودیم دیگه طاغت ...

😂😂😂😂چند سال پیش بوده؟

بچه بودم تو کتاب دینی  فکر کنم اسم مدفوع دیدم هر چی پرسیدم کسی نگفت یعنی چی. منم برگشتن از رانن ...

اون چی گفت😂😂😂

دفعه ی قبل همچین چسبیده بود حتی حرکات دستاشم معلوم بود... تیشرتشم آبی بود خواهرم بعضی موقع ها شوخی ...

😂😂😂

منم یبار با پسرخاله مامانم ک اون موقه ۲۰ سالش بود و من ۶ ساله بازی میکزدم یدفه اونجاشو گرفتم نمیدونم ...

واااای یاد ی چیزی افتادم😂

من ی بار با پسر عمم که چند سالی ازم کوچیکتر بود الاکلنگ سواری میکردم من قدم بلندتر بود  پامو میزدم زمینو میرفتم بالا اون محکم میخورد زمین بعد از درد جیغ میزد من فک میکردم داره از هیجان جیغ میکشه هر بار بیشتر تلاش میکردم محکم تر پابزنم برم بالا آخرش تا اشکشو ندیدم نفهمیدم داره درد میکشه خب چمیدونستم پسرا تو شلوارشون ی چیزی دارن که انقد حساسه  خدا کنه عقیم نشده باشه😓😁

بچه بودم تو کتاب دینی  فکر کنم اسم مدفوع دیدم هر چی پرسیدم کسی نگفت یعنی چی. منم برگشتن از رانن ...

وای منم یه بار با مامانم رفته بودم مشاوره.چون نوبت دندون داشتم دیگه مامانمم منو با خودش برد ک بعدش بریم دندون پزشکی

بعد مشاور بین حرفاش گف تمایلات جنسی..دیدم همه ی زنای اونجا منو نیگا کردن...منم شک کردم خیلیگفتم ینی چی بوده که اینا منو نیگا کردن

برگشتم خونه از همون عمم پرسیدم تمایلات جنسی ینی چی

بم اخم کرد...گفت هیچ جا نگو اینو

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
با دختر داییم توی باغ میرفتیم لب استخر، پاهامونو میزدیم توی اب شلوارامون خیس میشد، مامانامون دعوا می ...

حسابی خرج مینداختین رو دستشون ها 😃 ما استخر نداشتیم. میزاشتیم مامان بابامون بخوابن بعد میرقتیم تو حیاط راه اب زو میگرفتیم بعدش شیر اب رو باز میکردیم و حیاط پر اب که میشد کلی اب بازی میکردیم. 😃 و طبق معمول مادر ما ه حسابمون میرسید. اما یبار مامانم اومد گفت میتدنیم بریم تو حیاط مثل همیشه اب بازی کنیم. بعد اونها رفتن بخوابن. حالا من هیچوقت موقع اب بازی نمیرفتم داخل ها. اون روز نمیدونم چطور شد رفتم داخل. صاف رفتم سمت اتاق مامان بابام میخواستم در رو باز کنم که دیدم در قفله. بعد مامانم هی داد میزد کیه کیه چی میخوای. من هم گیر داده بودم که میخوام بیام داخل یه وسیله بردارم. 

😁

احتمالا کتکرو خوردی 😁گیر ندین به کلمه کتک بچه ها  

😂 خدایی من خیلی کتک خوردم از مامانم . فداش بشم همیشه ازم حلالیت میطلبه . من بهش میگم حلالی حلالی حلالی. من واقعا اذیتت میکردم.