2733
2734
عنوان

اولين شب از شير گرفتن

268 بازدید | 16 پست

دوستان امشب شب اولي هست كه دخترم بدون م مه خوردن خوابيد اگه امكانش هست نفري يك صلوات بفرستيد كه دخترم اذيت نشه و اذيت نكنه منم دعاتون ميكنم(هركي منت گذاشت و صلوات فرستاد لايك كنه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم😭😭😭

من خیلی سختم بود واقعا😭😭😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چجوری خوابوندیش دختر من تا شیر نخوره نمیخوابه هی لباسمو میکسه گریه البته هنوز زوده برا شیر گرفتنش ول ...

دختر منم تا شير نخوره نميخوابه نميدونم شانس منه يا امام حسين كمكم كرده چند روز بود بهش ميگفتم زياد ميخوري تلخ ميشه ميگفت يه ذره بعد هي تكرار ميكردم تا امروز از عطاري صبر زرد خريدم زدم نوك سي نه خورد ديد تلخه با خواهرش همش بهش خنديديم ديدي بلخ شد بردمش هئيت اومدم گفت م مه خورد ديد تلخه گذاشتم رو پام ني ني لأي لأي كردم بعد از نيم ساعت خوابيد

به نظرم کم کم قطعش کن چون یهویی بچه گناه داره دو سال دقیقه ؟  توروخدا شما که بچتون بزرگتره بگ ...

دختر منم رفلاكس داشت بردم دكتر گفت تا چهارماهگي خودش رفع ميشه و شد منم شير نصف شب رو يك ماه كم كم قطع كردم اما روزها خيلي ميخورد با موقع خواب تا امروز راه اخر رو براي موقع خواب هم امتحان كردم

دختر منم تا شير نخوره نميخوابه نميدونم شانس منه يا امام حسين كمكم كرده چند روز بود بهش ميگفتم زياد م ...

آها مرسی که گفتی  انشاالله این دورشم زود میگذره اذیت نمیشه

خدایا شکرت 🙃
2740

دختر منم عادت داشت شیر بخوره تا خوابش ببره شب اول تا صبح تو ماشین گشتوندم بعد هم رفتیم مهمونی ومسافرت روزای بعدش هر چی دورش شلوغ تر باشه کمتر یاد میمی می افته انگور بده بخوره تا یک هفته هم شبا تو خوابه خیلی عمیق که هست بهش شیر بده ی وعده چون هنوز عادت نداره ممکنه گشنش بشه گناه داره خودت هم باید چرک خشک کن بخوری حتما

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
دختر منم عادت داشت شیر بخوره تا خوابش ببره شب اول تا صبح تو ماشین گشتوندم بعد هم رفتیم مهمونی ومسافر ...

تحت نظر دکتر باید دارو مصرف کنبم 

میشه توضیح بدید لطفا 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
تحت نظر دکتر باید دارو مصرف کنبم  میشه توضیح بدید لطفا

اره عزیزم بهتره  که ی دکتر بری که بهت  چرک خشک کن بده وگرنه شیری که تو سینه جمع میشه باعث عفونت میشه و سینه اصطلاحا آبسه میکنه که خیلی دردناکه و وحشتناک

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
2706