2737
2734
عنوان

یعنی شوهرم واقعا حسادت کرد؟؟؟؟؟؟؟

935 بازدید | 11 پست
بابای من 5 سالی هست بازنشسته شده و قبلا مدیر کل بود و کلا سی سال مسئولیت داشته.توی این 5 سال کار نمی کرد و می گفت حوصله کار ندارم و خسته شدم.اما حالا به اصرار مامانم (چون خیلی توی آشپزیش دخالت می کرد)داره می ره مدیر یه مجتمع آموزشی بشه.مدارکشو داده و قراره توی هیئت مدیره مطرح بشه تا بابام بره سرکار.وقتی مامانم اینو بهم گفت خیلی ذوق کردم چون از بیکاری بابام ناراحت می شدم و احساس می کردم داره افسرده می شه.مامانم گفت به کسی مخصوصا شوهرت نگو چون هنوز قطعی نشده.حالا من دهن لق دلم طاقت نیاورد و به شوهرم گفتم که دعا کن کار بابا درست بشه.اما عکس العملش برام عجیب بود.یه لحظه ساکت شد و گفت حالا می خواد اونجا چی کار کنه؟ قطعی شده؟همین!!!!!!اصلا یه ذره خوشحال نشد.وقتی ازش دلیلش رو پرسیدم می گه حالا که چیزی مشخص نیست.من میگید اعصابم خورد شد فکر می کردم اونم مثل من خوشحال میشه وذوق می کنه.اصلا از شوهرم انتظار نداشتم.به نظرتون حسادت کرد؟شغل خودش هم که خیلی خوبه!گیج شدم!شما بودید چی کار می کردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه حسادت نکرده
اگه بابای خودش بود شاید ذوق میکرد
هر چند مردها کلا زیاد ذوق ندارن ههههههههه

اکثر مردها همین مدلی هستن عادیه رفتارش بنظرم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
عزیزم نه به نظر من یکى حسادت نکرده مردا اخلاقشون اینه کلا هر چیزى که ما رو خوشحال میکنه میتونه از نظر اونا یه اتفاق معمولى باشه
ناراحت هم نباش منم اگه همچین خبرى به همسرم میدادم مطمئنا همین برخورد رو میدیدم برخوردش طبیعیه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2740
حالا اگه این اتفاق برا پدر شوهرت اتفاق میفتاد تو از خوشحالی جیغ میکشیدی ؟؟؟

مردا با ماها فرق میکنن عزیزم . نمیشه ازشون انتظار عکس العمل های احساسی هیجانی داشت
دلم تنگ است اما هنوز تو در آن جا میشوی ..