2737
2739

سلام من دوتا بارداری ناموفق داشتم یک دوقلو 16هفته ویک یک قلو 25هفته ازدست دادم دوبارکورتاژشدم الان چسبندگی یک لوله ورحم گرفتم دکترم گفته باید هیستروسکوپی کنم کفت شایدم هیسترو بالاپارو سکوپی باهم بشم چکارکنم به نظرتون بادارو گیاهی خوب میشم؟

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد
نه چسبندگي با داروى گياهي درمان نداره نگران نباش به دكترت اعتماد كن چرا بچه هاتون و از دست دادين!؟

اولی دوقلو بود تهوع خیییلی شدید داشتم به طوری که فقط باسرم زنده بودم همشم خونریزی داشتم تو سونوهام همش نوشته بود هماتوم ساب کورنیک اخرم 16هفته  کورتاژشدم دوقلوهام رفتن،دومی هم یک قلو ولی این دفعه اصلا خونریزی نداشتم یک شب یکدفعه کمردرد شدید گرفتم تارسیدم بیمارستان خونریزی کردم وگفت بچه اومده پایین باید دفع کنی 25هفته بود زایمان طبیعی کردم اما نموند بچه،بعدشم به خاطر بقایا کورتاژشدم الان چسبندگی رحم ولوله گرفتم ،تو پاتولوژی علت سقطم رو دکولمان نوشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولی دوقلو بود تهوع خیییلی شدید داشتم به طوری که فقط باسرم زنده بودم همشم خونریزی داشتم تو سونوهام ه ...

متاسفم براتون عزيزم ولي ان شالله با لاپاراسكوپي نتيجه خوبي ميگيريد و يه بارداري خوب داشته باشيد

منم ٢٣ هفته باردارم و از وقتي راجع به دكولمان جفت خوندم و متوجه شدم همش استرس اين مساله رو دارم خدا براي كسى مخواد هيچوقت

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻
2728
متاسفم براتون عزيزم ولي ان شالله با لاپاراسكوپي نتيجه خوبي ميگيريد و يه بارداري خوب داشته باشيد منم ...

عزیزم انشاالله بارداری موفق داشته باشی سعی کن استرس ازخودت دور کنی اخه چرا استرس گرفتی مگه سابقه سقط داشتی ؟ماها که سابقه سقط داشتیم این چیزارو می خونیم به نظرم شمااگه سابقه نداری استرس نداشته باش واصلا این مطالب نخون که استرس بگیری،موفق باشی وبه زودی مامان بشی و نی نی ات سالم بیاد بغلت

عزیزم انشاالله بارداری موفق داشته باشی سعی کن استرس ازخودت دور کنی اخه چرا استرس گرفتی مگه سابقه سقط ...

نه خداروشكر بارداري اولمه و سابقه سقط هم ندارم شكر خدا بارداري هاى الان اينقدر سخت و پر استرس هست كه اصلا خودتم نخواى خواه ناخواه تو مطب و دور و اطراف چيزايي كه نميدونى و هم ميفهمي و استرسش و ميگيري

ممنونم عزيزم توكل بر خدا اين ٤ماه باقي مونده هم بسلامتي بگذره و دخترم و بغل كنم 

تازه منم که دوتا سقط داشتم و ابنجوری شدم مدام میام میخونم مطالب رو شوهرم دعوا میکنه میگه نخون مطالب رو اصلا بدتر استرس میگیری میگه دنبال درمان باش ولی زندگیت رو درگیر این قضیه نکن اخه من بعد اون دوتا بارداری ناموفقم استرس وافسردگی گرفتم

نه خداروشكر بارداري اولمه و سابقه سقط هم ندارم شكر خدا بارداري هاى الان اينقدر سخت و پر استرس هست كه ...

انشاالله به سلامتی مامان میشی ماروهم دعاکن که به ارزوم برسم ممنون

2740
انشاالله به سلامتی مامان میشی ماروهم دعاکن که به ارزوم برسم ممنون

حتما حتما عزيزم خيلي ها بودن تو همين سايت با سابقه هاي سقط بارداري هاي خوب و موفقي داشتن شماهم توكلت به خدا باشه ان شالله به حق اين شباى عزيز سالم و صالحش و قسمتتون كنه عزيزم😘

سلام یعنی هیچ کس نیست تجربه هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی داشته بیاد بگه      

منم مث خودت سقط داشتم و کورتاژ و چسبندگی و درکتارش پلی کیستیک شدید ..

همزمان هیستروسکوپی و لاپراسکوپی شدم و خداروشکر نتیجه گرفتم 

ابدا چیزی متوجه نمیشی و فوق العاده عمل راحت و رضایت بخش و نتیجه بالایی داره

توکلت بخدا

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

عزيزم تجربه ندارم

اما اطلاعات چرا، خب وقتى دو تا گزينه گذاشته قطعا چسبندگيت برطرف ميشه

اگه با هيسترسكوپ كارت راه بيوفته كه اصلا نه دردى داره نه عوارضى لاپاراسكوپى پايين شكمت چند جا بخيه ميخوره دردش از اون بيشتره ولى بازم قابل تحمله از اين لحاظ كه جراح ديد بهترى داره هم بهتره

فقط يه سوال خودش ميخواد لاپاراسكوپى انجام بده؟ چون اتفاق روتينى نيس زنانيا لاپاراسكوپى كنن مگه اين كه جراح خبر كنن