2733
2739
عنوان

هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی،هرکی تجربه داره خواهشاراهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 25 پست
عزيزم تجربه ندارم اما خب وقتى دو تا گزينه گذاشته قطعا چسبندگيت برطرف ميشه اگه با هيسترسكوپ كارت را ...

گفت فعلا برو هیسترو سکوپی اگه خوب نشد باید برم لاپاروسکوپی،من از هیسترو سکوپی نمیترسم ازلاپاروسکوپی میترسم چون بخیه بخوره همون چسبندگی بدترکنه،اخه من بچه ندارم شکمم بخیه میخوره  

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت فعلا برو هیسترو سکوپی اگه خوب نشد باید برم لاپاروسکوپی،من از هیسترو سکوپی نمیترسم ازلاپاروسکوپی ...

اها يعنى خودش انجام نميده؟ تعجب كردم فك كردم گفته تو يه نوبت! گفتم چه جرئتى داره

عزيزم بخيه روى شكم ميخوره با لوله ى فالوپت كارى نداره، خيييييلى عمل ساده ايه اصلا نترس البته انشاالله با همون هيسترسكوپى برطرف ميشه

2728
نميدونم چجور گريدى داره ولى احتمالش كمه با هيسترسكوپى رفع نشه نگران نباش اصن

شما دکتر هستید؟کسی رو میشناسید این عمل کرده وخوب شده تونسته بچه بیاره؟اخه میگن اگه لوله هات بسته بشه بالاپاروسکوپی بازنشه باید بری ivf،تحمل این یکی رو دیگه ندارم،ای خدا چرابه خاطر یک بچه باید انقدر زجربکشم من اخه،یک پام دکتره یک پام خونه عمرم تباه شد ازبس دویدم ازاین مطب به اون مطب  

شما دکتر هستید؟کسی رو میشناسید این عمل کرده وخوب شده تونسته بچه بیاره؟اخه میگن اگه لوله هات بسته بشه ...

اااااره عزييييزم چرا نميشناسم، من سه تا خانوم ديدم با هيسترسكوپيم حتى به سلامتى تونستن باردار شن، اگ چسبندگى خيلى مزمن نشده باشه خيلى خوب جواب ميده چرا هى منفى نگرى ميكنى

اااااره عزييييزم چرا نميشناسم، من سه تا خانوم ديدم با هيسترسكوپيم حتى به سلامتى تونستن باردار شن، اگ ...

من قبل دوتا سقط خیلی مثبت نگربودم وخیلی شاد اما این دوتا سقط هم افسرده ام کرده هم منفی نگر یک طوری شدم حتی ترس ازدست دادن عزیزهامو گرفتم مثل پدرومادرم وهمسرم وخواهربرادرام،یک طوری شدم که میترسم به چیزی دل ببندم زود ازدستش بدم ،به بچه دومم که بارداربودم تو25هفته ازدست دادم خیلی دل بسته بودم

اااااره عزييييزم چرا نميشناسم، من سه تا خانوم ديدم با هيسترسكوپيم حتى به سلامتى تونستن باردار شن، اگ ...

ممنون ازدلگرمیت

2738
منم مث خودت سقط داشتم و کورتاژ و چسبندگی و درکتارش پلی کیستیک شدید .. همزمان هیستروسکوپی و لاپراسکو ...

واقعا الان دیدم پیامت خداحفظ کنه بچت ر،و، دعاکن منم به ارزوهام برسم