2737
2734
عنوان

یه راه سریع و بی ضرر بگین واسه چاق شدن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 46713 بازدید | 65 پست
برو ورزش یا پیاده روی بعدش که معدت خالیه هرچی دوست داری بخور.ورزش آدم رو گرسنه میکنه.اگه معدت مشکل د ...

دارو نمیتونم اقدامم برای بارداری پیاده روی هم تنبلیم میاد 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو نمیتونم اقدامم برای بارداری پیاده روی هم تنبلیم میاد 

ان شالله باردار بشی تپل میشی 😄

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
2738
پاچه گاو رو نمیدونم ولی من به شدت پاچه ادمارو میگیرم وقتی بهم میگن لاغری😂😂

دور از جونت.پاچه گاوو بگیری چاق میشی😆😆😆😆😆من گرفتم چاق شدم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
عزیزم شکم نیاوردی؟شیره توت چیه بیشتر توضیح میدی

ای خواهر منم ب این مشکل دچارم وقتی کوچیکترین نشکل دارم یعنی انگار تا خرخره پرم و نمیتونم حتی ی لقمه بخورم موقعی مجرد بودم رفتم دکتر تغذیه مث دوستمون ک اون بالا کلی چیز میز نوشته بخوری بهم رژیم داد بعلاوه قرص سیپروهپتادین ک خوردم و‌در عرض دوماه ۵کیلو اضاف کردم ولی متاسفانه تا قرصو ول کردم اشتهام از بین رفت و‌باز برگشتم ب وزن قبلی ولی بعد از مدتی ی معجون بود از عطاری گرفتم از ۴۴کیلو شدم ۴۸کیلو و همون ۴۸موندم من این معجونو مرتب هم نمیخوردم ولی بازم افزایش وزنم خوب بود و دیگه ب وزن قبلی برنگشتم بعد از مدتی باز رفتم دنبالش ک بگیرم و مرتب استفاده کنم ک گفتن مشکوک بوده و فعلا تولیدش متوقف شده 

معجونو ی چندتا دارو‌گیاهی بود داخل عسل ک متاسفانه الان اسمش یادم نیس 

اونو اگر بخوری حتما جواب میده 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
عرق یونجه بخور عالیه اشتها اوره چاق شدی دوباره برنمیگرده که لاغر شی باز خودم نتیجه گرفتم ازش خیلی خا ...

من اینو‌میخوردم افت فشار داشتم اصلا جواب نداد 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
عزیزم.چه مولتی ویتامینی خوبه

راستی ی مورد دیگه اینکه ی دکتر گوارش برو ،من مشکل از معدم بود و هنوزم هست 

رفتم دمتر صبح ناشتا ی کپسول امپرازول میخورم و بعد از ناهار و بعد از شام هم دایمتیکون میخورم خیلی بهترم 

سلام❤❤❤ با این روش که میگم هزار درصد نتیجه بگیرین وچاق بشین وچاق بمونین اصلا بازگشت نداره❤❤

دوستانی که هیچ جوره چاق نمیشید و از هیچی نتیجه نگرفتین من پیام و تجربه خودمو برای دوستان عزیز گذاشتم و فوق العاده استقبال و رضایت زیاد بود لطفا مطلب روبخونین شاید به شما هم کمکی شد

این قرصایی که من خودمم استفاده کردم و از ترکیه تهیه کردم دست ساز دکتر طب سنتی هستش

کاملا گیاهی

با تمام قرصا و داروهای چاقی و شیمیایی فرق میکنه یه حالت درمانی داره واسه بدن

اول بدن رو کاملا پاکسازی میکنه اگر عفونتی یا کرم روده ای چیزی باشه که مانع چاق شدن بشه رو رفع میکنه

اشتهارو زیاد میکنه و جذب مواد رو توی بدن خیلی میبره بالا

خیلیا اشتهاشونم خوبه ولی هرچی میخورن و هرکاری میکنن چیزی جذب بدنشون نمیشه و این قرصا اینو حل میکنن...از همه چی مهمتر چون شیمیایی نیست تا هروقت که بخوایین میتونن بخورین و وزن اضافه کنین

اونقد بی ضرره کسایی که زخم معده دارن یا شیرده هستن هم میتونن استفاده کنن وسریع تپلی بشن...طرز مصرف خاصی هم داره

من خودم از ۴۸ کیلو شدم ۶۵ کیلو و این معجزه زندگی من بود

این شماره تماسمه توضیحی خواستین درخدمتم 09035321077

2706