2733
2734
عنوان

یه راه سریع و بی ضرر بگین واسه چاق شدن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 47416 بازدید | 65 پست

برای افزایش وزن و چاقی کل بدن و صورت با این شماره تماس بگیرید... ۰۹۹۲۶۱۷۳۰۰۵

ساخت داروهای ترکیبی 

ترکیبات=مولتی ویتامین

تقویت کننده

تقویت سیستم ایمنی و دفاعی 

داروی اشتها اور ساختنی و بصورت کپسول و شربت میباشد

که هر دوره ۲ الی ۶ کیلو وزن اضافه میکنید و صد در صد جواب میگیرید..

پایان دوره تثبیت کننده داره که باید سفارش بدید...

داروها کاملا تخصصی و در داروخانه ساخته میشه..

به همه ی شهر ه‍ا ارسال داریم...

دارو به علت ترکیبات مولتی ویتامین بدون عوارض میباشد..

و بر اساس مشخصات فردی از جمله سن و قد و وزن و هر بیماری یا شرایط خاص از جمله شیردهی خانم هاو... ساخته میشه.. 

و مهم تر از همه این که در دوره ی اول نتیجه رو مبینید..

برای گرفتن ادرس کانال تلگرامی و مشاهده ی نتیجه گیری مشتریان به شماره ی ذکر شده در بالا پیام بدید...

دوستان هیچ تبلیغ و یا بازار یابی نیست... ما برای اینکه شما هم از این راه حل باخبر باشید و بدون هیچ گونه عوارضی داروی افزایش وزن استفاده کنید لازم دونستیم که خودمون را به شما معرفی کنیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من 40روزه 4کیلو اضاف کردممن

زینک میخورم ، مولتی ویتامین مینرال، اهن هم گاهی

اشتهام خیلی زیاد شده بیشتر غذا میخورم

بیشترین تاثیر روی اشتهام رو زینک داشته

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
شکم که بعد زایمانم یه کم دارم.ولی به صورت یکدست چاق شدم.شیره توت اصل رو از شهرستان سفارش دادم آوردن ...

منظورت اب قلم هست؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2740
[QUOTE=103847890]میگم معدت عصبی نیست؟ من قبلا اینجوری بی میل بودم رفتم دکتر گفت معدت عصبیه[/QUOTEسلا ...

دکتر قرص داد.اسمشو نمیدونم ولی ریز بود.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706